Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Машина времени

Отредактирована 15 августа´11 16:43 Просмотров: 206 Комментариев: 0
чомусь їх раніше дуже любила. а потім сталося так, що вони зникли із мого життя разом із старим вінчестером. довго не було. мабуть занадто довго. недавно хтось приніс, воно довго лежало.. і от я нарешті слухаю. і що ми маємо? не воно. зовсім не воно. це як з Арією - пару старих добрих пісень, 2-3, а все інше загубилося в минулому і не перекликається із жодною струною теперішнього. а ще так з людьми буває - випадково зустрічаєш якусь стару людину і думаєш : " і що я раніше в ній бачила??". і лишень двоє -троє завжди будуть у серці. глибоко-глибоко. але там.
музика взагалі схожа на людей. зважаючи на музику, яку слухає людина, можна скласти досить точне враження про неї саму, і про стан в якому вона перебуває. і це іноді буває погансько. бо чудові пісні страждають ні за що. ну не можу я більше співати " Безпечного Ангела", чи слухати саксофон. так само як і мій улюблений Зоопарк. а жаль.
і взагалі. я перестаю потроху слухати музику і спілкуватися з людьми. це якось синхронно виходить: починається з того, що не знаю що послухати і після кількох невдалих спроб забиваю.. починається з того, що дратує.. і я відразу забиваю.. таке от життя.

музика: Машина Времени
стан: скоро знудить
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Популярные заметки