Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Прогулянка на яхті

11 июня´07 11:12 Просмотров: 524 Комментариев: 6
Ще в п"ятницю з братом зпланували поїхати в суботу зранку в яхтклуб НАУ робити незначний ремонт яхти та набити на ній номер та назву. В суботу зранку виїхали з дядь-Вовою на його машині. Спочатку заїхали в будівельний магазин, набрали всього необхідного, потім по дорозі заїхали в магазин затаритись їжою (з самого ранку я почав канючити, що не снідав і страшно хочу жерти).

І от, ми в яхтклубі. Брат мав необережність при дядь-Вові назвати мене "художником", тому одразу ж мені поручили зробити розмітку на дошці, щоб вирізати нові дверці в каютку. З цією справою впорався добре, і тільки мали приступати до миття корпусу та набиття номерів та назви яхти, тут же з"явилась можливість на яхті клубу вийти у водосховище... Та ще тільки з братом (він у мене тільки отримав дозвіл на керування яхтою). Я мав виконувати функцію матроса (слава Богу не юнги - не хочу напилком зточувати якір ;)). І, тримаючи в руках стаксель (переднє вітрило), ми забралися на яхту.

Тут лише про враження... Коли вітрило наповнюється вітром та яхта набирає швидкість - ВОЛЯ!!! А ще коли стаєш при цьому на ніс (передня частина) яхти - БЛИЗЬКО ДО ОРГАЗМУ... В мене прокинулась жага до водної подорожі і чекаю на таку можливість...

А в цю суботу буде можливість прийняти участь у регаті, яка буде стартувати біля мосту Патона, і не відомо де закінчуватись. В наших планах взяти хоча б останнє місце, хоча першому були б дуже раді (насправді, ніяких ілюзій з приводу першого місця, досвід у нас мінімальний, можна сказати відсутній, а тут можливість "набити руку")

ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!!!

P.S. брат сказав, що я не поганий матрос :)))
Пожаловаться
Комментариев (6)
Отсортировать по дате Вниз
УльтаЛиа    11.06.2007, 12:57
Оценка:  0
УльтаЛиа
классно......а где находится этот яхтклуб
Phase    11.06.2007, 12:57
Оценка:  0
Phase
поруч з Українкою, на Канівському водосховищі
Soleil_  (аноним)  11.06.2007, 12:45
Оценка:  0
ну все одно ви ж гроші на неї витрачаєте якісь...
Phase    11.06.2007, 12:45
Оценка:  0
Phase
Власник за стоянку платить 400 доларів в рік, і так, невеличкі витрати на дрібні роботи... Незначні :)
Soleil_  (аноним)  11.06.2007, 11:14
Оценка:  0
круто!!! і дорого це обходиться - мати свою яхту?
Phase    11.06.2007, 11:14
Оценка:  0
Phase
Яхта то не наша, але повністю (крім продажу) в нашому розпорядженні. Тобто в розпорядженні мого брата...
Реклама
Реклама
Популярные заметки