Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

ти була весела...

11 июня´07 16:30 Просмотров: 570 Комментариев: 6"Ти була весела. В тебе палко горіли очі. Твоє серце палало пристастю. Ти була амбіційна. Ти завжди досягала мети. Ти була тепла. Ти була своя. Ти була рідна… А зараз… Подивись на що ти перетворилась зараз. Ти стала темна. Ти стала холодна. Ти стала чужа. Де поділись ті пристрасні очі? Те палке серце? Де поділись твої амбіції? Твоя особитість? Де? Куди все зникло? Чому ти перетворилась на ляльку? На дешеву ляльку… Твоє життя тепер набуло форми трикутника… Твоя темна кімната. Твої гламурні магазини. І театр… Ні! В тебе немає життя! В тебе лише дешевий театр. Лише кабаре. Ти стала такою пафосною. Такою передбаченою. Тепер ти банальна лялька в руках чужих і холодних дядьків з дуже великими кишенями. Ти забула що таке посмішка. І тепер, кожного дня ти там, в своєму кабаре, ти ходиш по темномній залі, де грає жахливий оркестр, де приміщєння просмалене димом дорогих сигар. Навкруги ти бачиш як ті, кого ти називаєш "подругами"(хоч кожна з них залюбки продасть тебе за, тепер модну, евопейську валюту) сидять на колінах, у своїх багатеньких "татусів", ти чуєш як ті нещасні сміються. А навколо ріками льється "Текілла" і "Кравава Мері".
Ти щойно зійшла зі сцени. Адже ти лялька, ти спіаєш коли тобі накажуть. Ти танцює при перші й же забаганці нового "кавалера". І кожен день це дешева гра, це дешевий театр. Тепер тебе постійно смикають за мотузочки. А при першій же спробі сказати:"Досить!!!", тобі закривають рота гламурним ганчір"ям від Жан Поля Готьє чи Джорджіо Армані. Тепер ти ходиш на дорогі вечірки, але не як VIP-персона, а як нова прикраса "татуся". Щовечора ти приходиш додому, взуваєш свої рожеві капці, сідаєш перед дзеркалом і… І в тебе винакає огида до самої себе! Всі ті каміцні перетворюються на вели купу сміття, а твої дорогі браслетики на кайдани. І ти починаєш ридати. Ти жахливо стогнеш ти благаєш на допомогу, ти чекаєш що ось-ось відкиються двері, в кімнату проникне запах дешевих, але рідних парфумів, що та тепла рука ввімке світло, а з найсолодших вуст прозвучать ті бажані слова.
Але потім, з жахом усвідомлюєш, що цього більше ніколи не буде… Бо ти зрадила…Бо ти продала…Бо тепер ти ОДНА…Бо тепер ти нікому не потрібна, адже ти лялька…Лялька з дорогого кабаре. Ти дивишся на годинник, а там вже 03:45 і розумієш, що треба спати, адже "татусикові" не сподобається, якщо його дівчинка буде вялою, чи не дай Боже будуть сині круги під очима. Ти встаєш, витираєш свої заплакані очі, лягаєш в пусту і холодну постіль і лише пригортаєш до серця пудушку, ака ще пахне тими рідними парфумами, ака ще зовсім нещодавно була теплою. "
Пожаловаться
Комментариев (6)
Отсортировать по дате Вниз
Alessa_Gillespie  (аноним)  16.10.2008, 05:28
Оценка:  0
Alessa_Gillespie
Не оплакивай демона
baddab    12.09.2007, 23:42
Оценка:  0
baddab
я у захвати)мени сподобалось..така правда життя твойимы очыма..тилькы..звидк ыты знаеш таки подробыци(здаеться я якась наивна..)?
Masyakina    11.06.2007, 23:05
Оценка:  0
Masyakina
оу..
гламурным девочкам тоже бывает плохо..
а на счет жизни...
Бальзак красиво говорил)
МилировКО    11.06.2007, 20:48
Оценка:  0
МилировКО
:62: :01:
Angel_S_Rogkami    11.06.2007, 16:45
Оценка:  0
Angel_S_Rogkami
Завжди можна щось змінити у цьому житті. Хто не рухається і не помиляється, той не живе
Vedmeduk_bo_bo    11.06.2007, 16:45
Оценка:  0
Vedmeduk_bo_bo
маєш рацію)
Реклама
Реклама