Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Життя після смерті

13 июня´07 12:57 Просмотров: 405 Комментариев: 4
Чужі проблеми завжди видаються легшими, ніж вони є насправді? Не завжди.
Буває й так, що твої проблеми видаються важчими іншим, ніж тобі. Кумедно тоді.

“Сесія на відмінно і незарах із історії української журналістики. Так, якийсь там сраний залік. Підвищена стипуха була..... Перерахована в фонд боротьби з мудаками..... Ні, заяви вже не напишу, вибачте, дівчата. Мені не треба вирішувати глобальні проблеми в глобальних масштабах, я не Бетмен і крил не маю....”
І всі дивуються, що я говорю про це так легко. Так, як не говорять пофігісти – так, як говорять люди, що шукають в собі сили на пофігізм.
Всім не треба знати, що..... Мені таки пофіг, насправді пофіг. Навіть не треба шукати на це сили. І слава богу, що не треба знову на щось шукати сили.

Та поставила мені залік ця жопа з вухами, поставила. Все виявилося набагато простіше. Втраченої стипендії їй виявилося достатньо. В інших все гірше, а я ж, в принципі, хороша дівчинка. Я всього лиш на її очах ішла по інституту під руку з Сендерсом, дружньо тягала його за вуха і сідала в його машину. Всього лиш той самий Сендерс благав її дати нарешті мені спокій, а вона відповідала, що "ця невихована хамка нехай до мене і не приходить".... А так нічого, хороша дівчинка.
"Невихована хамка".... А тепер поставила залік просто, нейтрально, коректно, ніби й не вона.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Я так хотіла дістатися світла в кінці туннелю. Здається, ось воно, світло. Нічого надзвичайного не сталося. Тут не рай на землі - тут просто життя. Буває ж таке.
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
Ангел**    13.06.2007, 17:08
Оценка:  0
Ангел**
Пишу не до замітки, а так, взагалі... Сиділа з просто жахливим настроєм, дощ, лазила по щоденникам: нічого не зачіпало... Якось надибала твій... Не знаю що, але щось притягло... Перечитала майже увесь... Помітила декілька дрібниць... Ти - Аня, і я - Аня, зрештою Ань у світі мільйон. Ти козеріг, я теж... Козерогів ще більше. Ти навчаєшся, як я зрозуміла, щось пов*язане з журналістикою... Я теж туди хочу... Правда в мене ще є рік... Тупий пост... просто хотіла, щоб ти знала, що в тебе класний щоденник, який змушує задуматись... от здається і все... вибач за цю дурню... просто не могла не написати... :4:
Пустельник_    13.06.2007, 17:08
Оценка:  0
Пустельник_
Привіт, Козеріг. Із дрібниць складається життя. Почитаю тебе обов"язково))))
prickle_    13.06.2007, 16:09
Оценка:  0
prickle_
вітаю
Пустельник_    13.06.2007, 16:09
Оценка:  0
Пустельник_
дякую.....))))
Реклама
Реклама