Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

У день, коли зустрілися Оззі Осборн і Мерилін Менсон, апоплексичний удар

13 июня´07 20:53 Просмотров: 678 Комментариев: 9
У день, коли зустрілися Оззі Осборн і Мерилін Менсон, апоплексичний удар схопив всіх цензорів, членів організацій "Матері проти порнографії" і "Захистимо світ від насильства!", а також євангелістів і баптистів сьомого дня. Поліція моралі в терміновому порядку оголосила терміновий збір і комендантську годину для всіх жителів, що проживають в радіусі 1000 км. від епіцентра зустрічі, а старенькі бабусі наглухо позакривали вікна і пригорнулися до них своїми вухами. Дідусь Диявольського Металу і Нова Надія Темного Царства зустрілися один з одним вперше в своєму житті. Двох менш схожих людей важко було знайти у всьому Всесвіті, але вони відразу відчули взаємну симпатію і зрозуміли, що у них є багато спільних тем для бесіди. Наприклад, те головне, що їх зв'язує. Що ж це, запитаєте ви, - музика? Так... але не це головне. Слово з трьох (чотирьох) букв? Близько, але не зовсім. Тоді що? Ну, звичайно ж, САТАНА!

Оззі: Ти помітив, що по телевізору стали часто повторювати серіал про Чарлі Менсона? Тобі не здається, що він став популярнішим Ісуса Христа?

Менсон: Це всього лише імідж. Коли б не це, він був би всього лише одним з увязнених за гратами, яких сотні тисяч. Вони зробили з нього ікону, а зараз її розпинають. Здається, те ж саме трапилося з нами, Оз. Вони зробили з нас антихристів, і ми стали страховищами для черниць і вихованої дітвори.

Оззі: Ти знаєш, адже Black Sabbath ніколи не була сатанинською групою. Просто у той час всі шизіли від квіточок, загальної любові і миру у всьому світі. А мені не здавалося, що це правда - світ насправді був затраханий до смерті.

Менсон: Все правильно, Сатана - це не втілення зла. Це просто антипод мейнстріму, попси.

Оззі: І політики. Всіх тих йобаних козлів, які влаштовують війни.

Менсон: Адже пам'ятаєш, як тебе самого звинувачували у вбивствах?

Оззі: Вже людей 25, напевно, на мене подавали до суду, заявляючи, що мої пісні доводять людей до самогубств. Це повне лайно.

Менсон: Я завжди говорив, що якщо хтось достатньо тупий, щоб застрелитися через музику, то він цілком того заслуговує. Просто одним ідіотом на землі буде менше.

Оззі: Насправді, я завжди дуже турбуюся через це, адже якщо кожен, хто купить мою пластинку, застрелиться, то хто ж купуватиме наступні?

Менсон: Коли я був маленьким, я ходив в приватну християнську школу, де нам забороняли слухати музику. Одного разу, пам'ятаю, був семінар на тему: "Що ніколи не потрібно слухати доброчесному християнинові". У цьому списку були Black Sabbath, Queen, Led Zeppelin... І, що цікаво, вони прокручували записи цих груп. Так я став цікавитися рок-н-ролом. Першим моїм шоком було, коли я знайшов серед пластинок моїх доброчесних батьків перший альбом Black Sabbath.

Оззі: Коли ми переїхали до Лос-Анджелеса, я теж віддав своїх дітей в християнську школу. Наступного дня мій син приходить додому і питає мене: "Тато, а правда те, що розповів нам наш вчитель, ніби колись він ходив на твій концерт кілька років тому і на концерті ти носив по перших рядах публіки таз і примушував їх блювати в нього, а потім все це з'їв?" І я відповів йому: "А як ти думаєш, правда це чи ні?" - "Я думаю, це коров'яче лайно!", - відповів мій син. Тому я не хрещу своїх дітей - через таких ось випадків, які відбуваються часто-густо. Я не учу їх ніяким релігіям, хай вони, коли виростуть, самі розбираються, потрібно це їм чи ні. Але одного разу одна вчителька сказала моїй дочці, що ніхто з нехрещених не потрапить в рай. Ще одна порція лайна. Я не вірю, що там, вгорі, є рай, а під землею - пекло. Я думаю, що і рай, і пекло - тут, на Землі.

Менсон: Я пам'ятаю, що в християнській школі я любив історії з Біблії. Мені і зараз вони подобаються. Мені не подобається, як їх тлумачать.

Оззі: Пам'ятаю, зі мною був такий випадок. Ми давали концерт в Тайлері, штат Техас. І до нашого менеджера підійшов місцевий шериф і сказав, що він не гарантує сьогодні мою безпеку, тому що хтось спер з його складу ящик динаміту і подзвонив в поліцію, загрожуючи висадити сцену тому що я проповідую сатанізм.

Менсон: У Техасі у мене теж була пригода. Мені іноді на концерті не вистачає кисню, і я звик за сценою тримати кисневу подушку. Так от, під час одного з моїх виступів в Техасі хтось кудись подів мою кисневу подушку і менеджер попросив місцевих медиків позичити мені на якийсь час таку ж. І менеджерові довелося силою забрати у них подушку, тому що вони мені не дали, коли дізналися, хто я такий. Вони не хотіли мені допомогти, адже вони були християнами. Я думаю, що це було не зовсім по-християнськи.

Оззі: Хочеш, я тобі дещо поясню? Безвідносно до тебе або до мене, всі ці тлумачі Біблії, "брати" і "сестри" - вони просто не знають, чим зайнятися в цьому житті. Одного разу ми переїздили з штату в штат через пів-Америки по абсолютно безлюдній місцевості. Їхали годин сім або вісім, і рано вранці зупинилися випити чашку кави в якійсь забігайлівці посеред пустелі. І тут підходить до мене одне з цих хлоп'ят, які роздають брошури чи "Віриш ти в Бога?", і дає мені одну таку книжечку. Я його питаю: "Звідки ти узявся? Тут на сотні миль жодної живої душі!" І він мені відповідає: "Я їхав за вами весь цей час". Я говорю: "Ти їхав за нами всю ніч, щоб дати мені цей бридкий листочок паперу?!! Та тобі не в церкву потрібно ходити, а до психіатра!" Я не відкидаю релігію. Я не вірю в зло. Я не сатаніст. Це всього лише театральна роль. Якщо ти хочеш стати сатаністом і здійснювати самогубства, геть, через дорогу, книжкова лавка. Купи собі Шекспіра, прочитай "Ромео і Джульєтту". Це якраз про самогубства. Самогубства не почалися з рок-н-ролу. Сходи в картинну галерею, там повно картин про Сатану і там повно голих жінок. У Каліфорнії не можна палити в публічному місці, але можна купити на вулиці автомат "Узі".

Менсон: Найшкідливіше в релігії - це те, що вона весь час примушує тебе відчувати себе винним, тому що ти був народжений в гріху. Ти зробив щось нехристиянське - винись, не віриш в Бога - не потрапиш на небо. Релігія кінець кінцем примушує тебе жертвувати собою, зокрема це і самогубства. Якби люди більше розслаблялися і слухали музику, вони були б щасливіші.

Пожаловаться
Комментариев (6)
Отсортировать по дате Вниз
G_I_Joe    20.07.2007, 21:35
Оценка:  0
G_I_Joe
Віра?
"На Бога надейся, а сам не плошай!" - я в принципі так і живу. Допоже, покарає чи врятує? Не знаю. Це метафізика. Це складно помітити. І хрєн його знає, коли я пишу пост, може якраз ВОНИ (я не вважаю, що ВІН або ВОНА) мене і рятують чи карають. А може ЇМ ПОХ, що є такий bloodish_rubbish.
G_I_Joe    20.07.2007, 17:21
Оценка:  0
G_I_Joe
Релігія - це не лайно.
Оті виродки, що роблять з неї бізнес, або місце для своїх божевільностей - це лайно.
Я їх не люблю, може тому у мене персональна релігія?
Дывный    20.07.2007, 17:21
Оценка:  0
Дывный
Лайно - то віра в те, шо якесь фізичне створіння (яке втой самий момент ВЄЗДЄ, ОН ЖЕ РЯДАМ!) допоможе тобі, спасбот, чи накаже.. Хєрня то все. Все, що ти робиш до тебе повертається, але не стараннями бога.
Вони мали на увазі саме бізнесову релігію...І мені саме слово Релігія шось не подобається. Одразу є ідол, чи подібне.. Я теж можу сказати, шо вона в мене своя, та це не зовсім релігія..
Дывный    21.06.2007, 23:10
Оценка:  0
Дывный
о всего лишь образы, придуманные человечеством.Верить нужно в себя в окружающих...в эмоции, энергетику, чувства...Нам не нужны чужие нереальные сны.Лучше воплощать в жизнь свои.Ну или хотя бы мечтать, забываясь обо всём (люблю так делать). :05:
Вот так вот.
Реклама
Реклама