Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

"про щастя"

16 июня´07 23:51 Просмотров: 1679 Комментариев: 8

Треба дякувати долі за те, що вона нам дає. Кожна справа потребує твоєї душі. Те, що не приносить морального задоволення, що давить на тебе – це важке і непотрібне. Треба робити ту роботу, яка тобі подобається, яка тобі приносить задоволення до якої в тебе лежить серце, яка тобі приносить задоволення, якій ти радієш і тоді вона для тебе буде неважкою.
Найважливішим для людини є щастя, щастя воно в серці, серце в любові, а любов вона нескінченна, завжи існуватиму, отже щастя теж нескінченне.
Щастя не залежить від місця проживання, від грошей, від твоєї посади, від здоров’я ... безперечно це є складовими щастя, але кожна людина може бути щаслива з тим, що у неї є, головне захотіти цього, помічати те, що тебе оточує, тих хто оточує тебе. Наприклад людина без місця проживання може бути щасливішою людиною від міліонера, тому що внього є свобода, іі це головніше будь-яких грошей. Всі багаті люди – зайняті люди. У них дні розписані по секундах і вони в цих хлопотах не помічють того, що може помітити людина без житла...

«Ничего на свете лучше нету, чем бродить друзьям по белу свету,
Тем кто дружен нестрашны тривоги, нам любые дороги дороги
нам любые дороги дороги...

Мы своё призвание не забудем, смех и радость мы приносим людям,
Нам дворцов заманчевые своды незаиенят ниогда свободы,
незаиенят ниогда свободы...

Наш ковёр цветочная поляна, наши стуны сосны и лканы,
Наша крыша небо голубое, наше щастье жить таой судьбою
наше щастье жить таой судьбою»

Наприклад у людей(вдалих бізнемнів) все життя – це гроші, а насправді грощі потрібні тільки для прожиточного мінімуму. Якщо у людини все більше і більшей, то їй завжди цих коштів мало, хочеться щоб буле ще більше, і серце такої людини заростає цими грошима, воно каменіє... Одним словом - гроші не повинні стати сенсом життя.
Щастя не треба шукати в інших країнах, не ьреба його просити у людини. Грошима можна купити багато чого, але щатя не купиш, а щастя воно тут, навколо тебе, тільки треба намагатись його помічати. Недаром ти, нродився саме в цій країні, якщо людина хде на заробітки до іншої країни, то вона їе за грошима, а за гроші щастя не купиш.

«Сонце сяє, чудова погода
Примушує тебе рухатись у танці,
Рухатись на зустріч свободі.
А ось і я!
Хочу щоб ви знали, але чи зможете ви зрозуміти?

Якщо вранці збирається веселка,
Стаю веселкою і я,
Щоб стати свободним.
Ви повинні розуміти це.
Розумієте мене?

Сонце сяє, чудова погода
Примушує тебе рухатись у танці,
Рухатись на зустріч свободі.
А ось і я!
Хочу щоб ви знали, але чи зможете ви зрозуміти?

Тепер ви розумієте мене?
Чи ви вірите мені зараз?»

Бути щасливим – це легко, якщо захотіти. Нариклад прокинутись вранці, посміхнутись сонечку. Повітря(коли ти глибоко під аодою, тобі так не вистачає ковтка повітря і тоді ти дійсно цінуєш його, так чому не можна насолоджуватись коджним подихом повітря?), зорі(яке буває красивим ззоряне небо... треба тільки не соромитись, подивитись на нього, лягти десь на траву, лавицю і насолоджуватись життям!), сонце, вода(«ты понимаеш ценность воды, когда твой колодец пуст»),.. Цього всього в тебе ніхто не відбирав, воно твоє!
Все те, що втікає від тебе, воно не твоє, не вважай це за своє, воно тобі непотрібно, якщо б це тобі дійсно необхідно, воно ніколи від тебе не втечить!
Що ж для тебе є необхідним? Те, що найлегше. А що найлегше? О, товаришу у світі жє багато брехні, зла, паганого. Однак, що найлегше? Те, що потрібне! А що потрібне? Потрібне тільки одне: це те, до чого лежить твоє серце, те, що воно потребує. Наприклад якщо ти працюєш, то повинен працювати на тій роботі, спілкуватись з тими людбми, які тобі подобаються, не зовні, а у серці. Те, що тобі дійсно потрібне воно єдине, є всюди та назавжди.
Багато фізичних потреб є в тебе(їжа,..), але не там щастя. Щастя в глибині твого серця, воно недалеко. В серці і в душі твоїй!
Я бажаю, щоб душа повернулась до серця, до того, хто є в твоїм серці. Треба просто його пошукати.
Бажаю кожному знайти своє щастя! Миру вам та любові!


Пожаловаться
Комментариев (6)
Отсортировать по дате Вниз
Alessa_Gillespie  (аноним)  14.10.2008, 01:43
Оценка:  0
Alessa_Gillespie
Ты, дядя, оптимист неисправимый! Респект :01:
МегаПазитиффчег  (аноним)  17.09.2007, 21:17
Оценка:  0
МегаПазитиффчег
Я згодна,щастя э! це насправдi кльово i доречi мега позитивно! :62: :01:
Марухин    28.06.2007, 03:11
Оценка:  0
Марухин
Так, щастя є.

А ще є близнюки справжнього щастя.
Одного такого близнюка я стовідсотково знаю.
Це ти :01:
Vedmeduk_bo_bo    28.06.2007, 03:11
Оценка:  0
Vedmeduk_bo_bo
ААААа))) люблю тебе))
Реклама
Реклама