Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Especially for you.

17 июня´07 13:38 Просмотров: 2459 Комментариев: 5
Жила-була Мильна Бульбашка. Точніше з моменту її народження ледь минуло кілька секунд, але й цього достатньо, щоб сказати, що вона жила-була. А породив її хлопець, який занурив трубочку в мильну рідину.
І він вдихнув в Бульбашку життя! І стала Бульбашка роздуватись.
Вона ставала усе більше, усе кольоровіше .Іноді її форма змінювалась під легкими подихами вітру, але подих людини знов повертав її назад.
Люди зібрались навкруги, щоб подивитись на секундне чудо. І всім ставало дуже весело.
Вони підходили поближче до Бульбашки, яка переливалась усіма кольорами веселки і вдивлялись в неї. І реготали від того, що бачили на її округлих боках свої спотворені обличчя.
А хлопець все дув і дув. Ось Бульбашка здригнулась від різкого пориву і всі ахнули (зараз лопне!!!!!!), але ні, хлопець послабив дихання і його творіння залишилось цілим.
Люди переглядались з подивом в очах. Ніхто ще ніколи не бачив настільки величезну Бульбашку! А їй тільки те й було потрібно. Вона купалася у людській увазі і весело, з величезною щедрістю дарувала усім навкруги гарний настрій і радість.
Нею любувались, сонечко її гріло, а хлопець все піддував і піддував її боки.
Вона ЖИЛА!
Але так як ніщо не є вічним, Бульбашка лопнула досягнувши своєї межі. Просто залишився мокрий слід і її не стало. Була і зникла.
І тут, Мудрець, що стояв у натовпі, підняв палець вгору і мовив:
-Дивіться, ваше життя не повинне бути таким саме пустим і безглуздим, на кшталт цієї мильної бульбашки. Воно повинно бути наповнене сенсом!
Але ніхто не почув цих слів. Люди розходились, з почуттям свята, легкого і яскравого. Хтось відчував жалість, хтось тихий сум, але їх усіх об’єднувало одне -гарний настрій, що подарувала їм проста весела Мильна Бульбашка!Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
Your_madness    18.06.2007, 07:52
Оценка:  0
Your_madness
каждый живет ради когото ))
только обидно, что многим на это наплевать:01:
Білявка    18.06.2007, 07:52
Оценка:  0
Білявка
Да,нам наплевать на кого-то,а кому-то на нас.Все мы эгоисты.
dobri    17.06.2007, 13:55
Оценка:  0
dobri
у каждого свое предназначение
afire    17.06.2007, 13:51
Оценка:  0
afire
масичка)) оч классно написано)) действительно...стоит брать от жизни все и жить для себя... а не только ради того, чтоб купаться в человеческом внимании, как этот вот мыльный пузырик, чтобы потом про тебя забыли.... :1:
Білявка    17.06.2007, 13:51
Оценка:  0
Білявка
Да,и надо приносить людям радость,особенно тем,кого ты любишь больше всего на свете! :-*
Реклама
Реклама