Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Экзамен

18 июня´07 8:02 Просмотров: 326 Комментариев: 4
Экзамен..............Я совсем не готова,но почему-то мне на это как-то похер!!! С сегодняшнего дня,я новый человек..........Я начну менятся,потому что это просит сделать очень дорогой мне человек,ради него я готова не только изменится,а сделать любое чудо!!! От сегодняшнего дня я РАДУЮСЬ ЖИЗНИ,ЖИВУ НА ПОЛНУЮ И НЕ ДУМАЮ О ПРОБЛЕМАХ................ Алекс,я тебя люблю,это всё для тебя.....Наташка,поздравь меня,я теперь почти оптимист которым никогда не была!!! Ладно увидимся сами все увидите )))))))))
Санека,я люблю тебя!!!!!!!!!!!!!!!

ВСЕ БУДЕТ СУПЕРОВО))))))
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
wicked_love    18.06.2007, 22:23
Оценка:  0
wicked_love
Та дитиною можна бути усе життя...ми домовились з ним шо ми такими будемо довго,довго...поки не надоїсть...і можна ше бути дорослою дитиною - це прикольно... :84:
Мимими    18.06.2007, 22:23
Оценка:  0
Мимими
Він каже що вже не дитина...а підліток)))..........І каже що мені треба дорослішати....А я не хо!!!!!!!! Мені це так подобається
wicked_love    18.06.2007, 21:39
Оценка:  0
wicked_love
ты чуча...у Кейтыка такі самі фоти...)))...Якшо ті станеш оптімістом, то не бери приклад з мене і не починай вірити у казочки, бо то все дурня...я хотіла навпаки спробувати себе у ролі пісіміста, але не віходить...не вмію я реально дивитися на речі...весь час про щось мрію...Ладно я можу казати про пісімістів і оптімістів безкінечно...Одне ми зАлексом сьогодні вірішили...Що ми зним будемо дорослішати, але при цьому будемо залишатися дітьми, а це означає що ми будеми оптімістами нах. Цема тебе...до зустрічі...)))... :1: :1: :1:
Мимими    18.06.2007, 21:39
Оценка:  0
Мимими
Сашка і так оптіміст,але він не хоче залишатись дитиною... А мені потрібно по іншому дивитись на речі,тому,що я невиправний пісіміст... Ось так от... До зустрічі Сонечко
Реклама
Реклама