Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

А чому б і ні????

18 июня´07 17:32 Просмотров: 242 Комментариев: 0
Найперше переді мною стоїть питання: "Навіщо це мені?". А чому б і ні???? Інколи у такому великому місті, де ти не маєш на кого спертись у хвилину відчаю, можна загубитись. Інколи людина, яка поруч з тобою не може зрозуміти чому ти плачеш і тобі не вдається пояснити те, що болить на серці. Так чому б і ні?????
Гарно.
Пишеш те, що приходить в голову і хтось таки це читає. Хоча фактично до того часу, як мені прийшла думка в голову :"А чому б і ні?", я записувала свої думки просто на папері і ніхто того не читав. Світ не надто багато втратив від того і думаю, він нічого нового для себе і не відкриє тепер. Просто пишу. Пишу тому що хтось малює, а я не вмію.
Я взагалі багато чого не вмію в своєму житті. Та , думаю, що я не єдина.
А ще я не вмію носити в собі емоції.
Надто гаряче і надто бурхливо.
Якщо нікому не скажеш - може зірвати.
Так чому б і ні?????
Отже,....... це нікому не потрібно. Приміряю ситуацію під себе. Мені не надто весело читати про життя інших людей. Хоча читаю... і не тому, що мені цікаво яка кішка здохла ( є більш важливі проблеми). Оцінюю замітки з боку літературного критика, хоча визнаю, що там я нічого не петраю. Просто є люди, які надто гарно викладають свої думки. Саме думки і саме в тій послідосності, в якій вони приходять в голову.
Отже,........ надто багато думок.....
Коротко про себе......
А чому б і ні?????
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама