Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

маленькая девочка со взглядом волчицы

20 июня´07 19:20 Просмотров: 440 Комментариев: 4
о, маленькая девочка
со взглядом волчицы
я тоже когда-то
был самоубийцей
я тоже лежал
в окровавленной ванной
и тоже вдыхал
дым марихуаны

ты видишь, как мирно
пасутся коровы
и как лучезарно

мы разрушим мосты
мы сломаем границы
о, маленькая девочка
со взглядом волчицы


це була наша перша зустріч. ми сиділи в якомусь дворі. він був дуже гарний - я маю на увазі двір - поряд з дитячою гіркою росло дивне деревце. я дивилася на деревце, на небо і думала шо могла б тут сидіти вічно й отак дивитися на це деревце і на це небо. він сидів поруч, палив і пив пиво і шось розповідав мені. я здебільшого мовчала і чомусь майже не дивилася на нього.
потім він відійшов, у мене в руках залишився його телефон. телефон був якийсь незвичний, ніде такого не бачила. не маю звички читати чужих есемесок, але якось автоматично залізла саме туди. остання прийнята смс - від якоїсь вовчиці. просто "ок" і все. ну, цікаво, на шо ж вона погодилася? читаю далі - надіслані. смс до вовчиці - чекатиму на тебе на перехресті о 4. та це ж я. це ж моя смс - те "ок".
отак. я - Вовчиця. ну, для нього. тобто, не Вовчиця - Валчіца. суть та ж. а шо, гарна пара - Вовчиця й Ведмідь. взагалі, досі ніколи не думала, шо схожа на вовчицю чи на якусь там ще тварину. звичайно, знала, шо мала б бути на шось та й схожа, але не думала шо саме на вовчицю. хоча взагалі прикольно.
згадала - маленькая девочка со взглядом волчицы. то он воно як. маленькая девочка со взглядом волчицы. ну шо ж... є про шо подумати
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Olysik!    23.06.2007, 14:43
Оценка:  0
Olysik!
Цікава асоціація....Але на вовчицю ти не схожа! :05:
Par_a_Solka    23.06.2007, 14:43
Оценка:  0
Par_a_Solka
звидки ти знаеш?..
Реклама
Реклама
Популярные заметки