Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Слова,які просто ..несуть у собі правду...

20 июня´07 23:41 Просмотров: 540 Комментариев: 5
Найшла свій записник,читала..читала..і знайшла деякі слова,які чомусь мені сподобались..знаєте,іноді корисно почитати просто речі,які наштовхують тебе задуматись,повагатись..посперечатись,або просто почитати і відкласти десь там у собі..***
“Любов довго терпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить!”
З Біблії,не знаю..просто гарно...


***
Кохання має свої закони розвитку,свій вік,як життя.У нього є своя розкішна весна,своє спекотне літо і осінь,яка для одних буває теплою,світлою і родючою,а для інших-холодною і гнилою...
Хм....правда ж...***
Любов:коли їхні погляди замикаються у юрбі...
***
Я не потребую друга,який в усім зі мною згоджуючись,змінює свої погляди,киваючи головою,адже тінь те саме робить краще..

***
Знаєш, це нашежиття така штука,якби хотілось повністю зануритись у те почуття з головою,бути з коханою людиною кожен час,особливо коли вона найбільше потребує того,дарувати свою ніжність і тепло,та жuття така зараза, що постійно вигадує щось нове, на цьому досконалому шляху,доводиться долати то і деколи занадто високою ціною,але життя триває,і ми кохаємо так як вміємо і так як можемо,на то ми і різні ,і одинакові водночас,у кожної пари свої прояви кохання,свій шлях,свій місттака темa Hемає одного визначення коханню, як і немає однакових людей,воно просто ЖИВЕ!!!(навіть нехочу казати існує)поміж двома, а все інше відходить на інший план...Ех таке життя,ТАКЕ КОХАННЯ!!!.
Знайшла на форумі...

Працюй, наче тобі не потрібні гроші,
Кохай, ніби тебе ніхто ніколи не кривдив,
Танцюй, наче ніхто не бачить,
Співай, ніби ніхто не чує,
Живи, наче на землі рай ...
Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
take_me_home    25.09.2007, 17:01
Оценка:  0
take_me_home
Останні слова дуже гарні...
Але,нажаль незавжди так буває..ми самі собі псуєм всю маліну...
CinnaMon    25.09.2007, 17:01
Оценка:  0
CinnaMon
дя..вони в мене на сумці написані..мої улюблені..та да...ми самі все псуєм..і одна розумна дівчинака ))))якось мені сказала..:кожен сам створює собі розваги..так само і кожен поаинен створювати собі таке життя...хоча це потребує безліч зусиль!
i_fade    17.07.2007, 01:04
Оценка:  0
i_fade
Слу! Шариш! перший комент це і є правда про любов. Найправдивіша і найістиніша з усього, що сказано про любов. До такої любові тре йти, таку любов тре шукати. І цими пунктами тестувати - в першу чергу себе! Це є еталон та ідеал. ще прикольно про тінь і друга. і останнє. :62: :93:
CinnaMon    17.07.2007, 01:04
Оценка:  0
CinnaMon
ГГ..спасибі..)))
L_a_R_r_Y    28.06.2007, 09:25
Оценка:  0
L_a_R_r_Y
красиво :62:
Реклама
Реклама