Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Моя киця дуже любила плавати

21 июня´07 12:54 Просмотров: 642 Комментариев: 9


Моя киця дуже любила плавати. Вас дивує цей факт? Бо ж, зазвичай коти не дуже охочі до плавання... То дивує вас цей факт? Якщо ні, то на цьому, мабуть, моя розповідь і закінчиться... Але ж якщо дивує, то так тому вже й бути – розповім вам.
Це захоплення почалося в неї в її котячому дитинстві. Малим кошенятком вона раз плигнула на кухонну мийку. Там посуду вже не було, але вода стояла. Добре хоч, що без розчину. От кошенятко і бултихнулося туди з головою. Ми – давай до неї, щоб витягнути. А вона там вже плаває! Пірнає, бризкається, брасом, кролем, туди, сюди!.. Плаває, розважається!
Згодом це її захоплення, а подекуди, і феномен почало набирати обертів. Дня киця не проводила без води. Вона дійсно всім доводила, що то її стихія. Спочатку приходили дивитися сусіди. Потім якось до нас зазирнув міський голова і, подивившись як наша гордість пірнає у ванній, попросив автограф. Але ж коти не дають автографів! Нам довелося вимастити її кіготь в чорнило і дряпнути щось на пам’ять міському голові. Тим часом слава киці зростала. Чи не кожен день до нас навідувались журналісти. Вже мовчу про зівак, яких ми мусили навіть годувати, бо так часто і довго вони в нас бували.
„Її талант треба розвивати!” – звернувся до мене представник спортивного комітету. Ми поїхали - поки в якості гостей - на тренування нашої плавальної збірної. ...Це був переворот в житті нашої киці!... З того моменту вона всерйоз зацікавилася спортом. Мусили взяти їй абонемент у басейн. Там вона вмивала мордочку таким чином, щоб вуса не заважали плавати, вдягала рожеву плавальну шапочку з резини. Потім ставала на старт, і на рахунок „три” стрибала з підставки у воду. Доріжку вона, між іншим, справжнісіньким спортивним стилем, пропливала за рекордний час.
Її не збивали з ритму навіть спалахи від фотокамер набридливих репортерів. А зали набирались повні, що приносило власникам значні кошти. І вони дозволили киці мати навіть окремий час для стрибків в басейн з трампліну. Це, до речі, вона теж робила неперевершено!
Вся країна вже знала про талант нашої киці. Але не подумайте, що в неї вже намічалася зіркова хвороба. Куди там!... Вона була така ж лагідна муркотунка, як і раніше. Правда, дешевих кормів вже не їла. Але хіба це ознака зіркової хвороби? Жодна поважаюча себе кішка не буде їсти дешевих кормів, якщо є можливість харчуватися ліпше.
Слава вже височіла на обрії, коли влада запропонувала відправити нашу кицю на Олімпійські ігри. Звісно, ми навіть не очікували такого повороту. Проте киця з радістю погодилася... Через декілька днів почалися напружені тренування з кращім тренером країни. І він запевняв, що ще ніколи не бачив таких вражаючих результатів. Принаймні, для котів...
Ми ще ніколи до цього не були на Олімпіаді. А тут ще й квитки безкоштовні і все таке... Киця трохи нервувалася. Це було перше в її житті серйозне змагання.
Коли прийшов вирішальний день, ми намагалися всіляко її підтримати. Депресія трохи давалася взнаки, але киця все одно виглядала значно впевненіше, ніж інші спортсмени. А вони, в свою чергу, були трохи приголомшені суперницею.
На старті ми від нервування заплющили очі. Але через деякий час пролунав свист. Киця встановила світовий рекорд! Новий світовий рекорд з плавання! І хто б міг подумати?...
...Киця стояла на п’єдесталі і тримала золото в лапках. Золото перемоги! Мокра і щаслива. По мордочці в неї текли сльози радості.
Тепер ніхто не насмілиться сказати, що коти повільно плавають! До речі, заходьте поглянути на золотий кубок в нас дома на поличці.

27.01.06Пожаловаться
Комментариев (9)
Отсортировать по дате Вниз
Canya_qaz    03.01.2008, 12:41
Оценка:  0
Canya_qaz
То додай, я з радістю почитаю:01:
Canya_qaz    22.12.2007, 23:34
Оценка:  0
Canya_qaz
Гарно написано!
sonyashnic    22.12.2007, 23:34
Оценка:  0
sonyashnic
є ще про те, як вона дуже любила читати.
Greenlace    10.07.2007, 13:02
Оценка:  0
Greenlace
Супер!!! :62:
sonyashnic    10.07.2007, 13:02
Оценка:  0
sonyashnic
tanks
Graflamma  (аноним)  26.06.2007, 22:02
Оценка:  0
Ти вже вирішила, що будеш робити із Нобелівською премією у сфері літератури? :02: :01:
:62:
sonyashnic    26.06.2007, 22:02
Оценка:  0
sonyashnic
да..вирішила. на скільки ти здала термех? ти мені так і не відповіла...:(
доречі, продовження про діяльність киці вже готове, залишилось лише якось виставити.. чекай!
Stend    21.06.2007, 21:04
Оценка:  0
Stend
А це справжня історія???? :02:
sonyashnic    21.06.2007, 21:04
Оценка:  0
sonyashnic
звісно!!!!!
Реклама
Реклама