Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

просто так частина I Metal Girl

22 июля´04 19:02 Просмотров: 251 Комментариев: 0
я хочу осені. Напевно ядійсно трохи дивна, або не така, як треба. Я хочу холодного листопада і теплого, безсніжного грудня, ну, як минулого року.Не знаю. Люди не люблять осінь, а надто тих, хто її любить.
Я знайшла логічну забавку в неті.Тільки виграла я лише 2 рази...Ні, я не жаліюсь, мені добре, я вдягнута у те, що хочу (після довгої війни з батьками за смаки, янарешті вдягаю свої червоні Матренси літом)Я можу попросити маму скачати диск з нету.Я можу врешті розревітися в мами на плечі і вона не віджене мене, а навпаки...Мене болять звязки.It is getting me down, бо це моя майбутня робота, і я залежу від свого горла.Я хочу зими, я хочу вивчити німецьку. Мене вбиває думка, що я така безсила, і нічого не можу змінити.Я знайшла забавку в неті, і вона мені вже набридла.
Вогонь згасне, лишиться попіл.Якщо так, то я розвію його по всій землі, якщо я тобі не потрібна, то перестань мені дзвонити, аж за 30 000 км.Якщо ж ні, то як витримати.
Я відчуваю крізь стіни цей гнітючий розпач, не спричинений здається нічим.Я відчуваю (як це не банально) тривіальний холод і бездіяльність осені.Боже, та в тебе за день подій стільки, що в мене за рік...Але не всі твої друзі справжні. А може це дійсно Long Lost love. Шо за хуйня, яніколи не вірила в такі солоденькі дурниці.
Я Metal girl - одного разу так пожартував адмін з нашого компутерного. Ну що ж, в кожному жарті всього лиш доля жарту, а все решта.METAL GIRL.Мені зовсім не смішно, таких бояться і дивуються, боявся і адмін, бо він не...
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама