Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

БЛЮЗ НАШОГО ГАРРІ

22 июня´07 13:58 Просмотров: 713 Комментариев: 12
Якби Гаррі Мур знав!Але він ніколи не дізнається, скільки зусиль я, перепрошую ( за сленг і русизм ) вгрохала на те, аби потрапити на його концерт.Ні, квиток не купувала ( нечесно піарити потім концерт у своєму ЗМІ-- і квитки купувати ).Просто ніяк ( я! з мої же досвідом!!))) ) не могла відшукати контакти з акредитовуючими об"єктами:)Якщо я заради цього не перевернула з ніг на голову добру половину київських ЗМІ ( мінімум! )-- то я не я:)Найцікавіше, що потім організатори мені вже практично відмовили ( "Ви анонс давали?-- не давали", "Та на преску ( прес-конференція-- авт. ) обмежена кількість журналістів пускається", "Та он приїжджає Джордж Майкл в Україну-- ми от з вами та вашим ЗМІ роззнайомимося-- і прийдете", і всяке таке )Але в останню мить ( я вже відчаялася і потрапити на концерт ) дали телефон дівчини, яка акредитацією займається ( "Ні, на прес-конференцію ліміт журналістів по райдеру вже вичерпаний.Можемо лише на концерт"-- "Дякую.Вибачте.До побачення"-- поклала трубку, а потім щось мене піддзюгнуло-- набрала знову номер:"Ви казали, що на прес-конференцію вже не здійснюєте акредитацію, а на концерт акредитовуєте?"-- "Так"-- УРЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!! ось так я і потрапила на концерт:) )
Знаєте, я ніколи не ловила себе на думці, що є тонким поціновувачем блюзу.Так, подобався.У репертуарі мого рок-гурту "Повінь" навіть пісня була "Блюз-КУти";) ( наголос на перший склад, то є назва населеного пункту ), моя перша пісня як виконавиці у складі гурту:) )Але щоб день і ніч слухати...скажу вам відверто, ні.Он диск "Парку Горького" з дисководу не вилазить:)Але!Істина приходить у пізнанні:)
Вже вкотре переконуюся у істині:чим благороднішою, розумнішою, інтелігентнішою є людина, чим більше у неї здобутків у цьому житті-- тим вона природніше і скромніше себе веде.Гаррі був не виняток.Втім, розповідати зараз про концерт, про який ви вже, певно, начиталися у інтернеті,-- справа невдячна.Боюсь, що непомітно "з"їду" на написання своєї чергової статті у газету.
А після концерту ми побігли до чорного входу.Чекали не надто довго.Музикант, видно, був втомлений ( з-під самісінько сцени я добре бачила, що наприкінці виспуту піт з нього просто крапає! ), тому нікого не ощасливив автографом.І байдуже!Все одно буде пам"ятатися, як стояли і чекали, як висловлювали припущення "Поїхав чи ще ні?", як кепкували над Шуфичем, який побіг до Гаррі у гримерку, як, врешті-решт, провели авто музиканта від НП "Україна".
А потім прорвало на емоції.Знаєте, мене от "Скорпіонз", що приїжджав навесні, якось "пробив" більше, я потім сама не своя тиждень ходила.АлеПроте рок я у своєму житті слухала набагааато більше, аніж блюз:)Але ОЦЕЙ концерт вийшов якимось таким...дуже інтимним, я би сказала.Істинних поціновувачів ТАК було видно!!Навіть по жестах!Навіть по помахах рук!По вигуках!Один хлопчик навіть з гітарою прийшов на концерт:)Ех, Гаррі-Гаррі:)
В розпал концерту подзвонив керівник мого рок-гурту.Я ж, звісно, у тому глядацькому захопленому лементі ніц не чул-- кричу в трубку:"Я на концерті Гаррі Мура"-- миттєво приходить "есемеска":"Купи диск!Купи диск Гаррі Мура!":)
Маю купу відео:) ( не встигла почистити картку на телефоні, то знову забила)))писала дуже багато, навіть є той фрагент, як містер Гаррі "Гімн України" заграв на гітарі! )Але ж все ніяк не зберуся власну відеополичку на "Бігмірі" завести:)
Молочинка я, правда, що потрапила туди?:)

,
Пожаловаться
Комментариев (12)
Отсортировать по дате Вниз
Пустельник_    07.08.2007, 18:31
Оценка:  0
Пустельник_
Хє хє))) В казирному Укрінформі, в найпрестижнішому міжнародному відділі, з 7 людей лише я маю основну журналістську освіту, та й то ще неповну. Двоє людей отримували другу вищу журналістську, ще двоє чи троє мають другу дипломатичну освіту. Більшість філологи-перекладачі. Начальник відділу - прикладний математик....))))
Байкер_Ледi    07.08.2007, 18:31
Оценка:  0
Байкер_Ледi
Я трохи не те мала на увазі.Просто після того, як спробувала роботу в медицині, деякі речі в журналістиці ( зокрема, понти, "важность" персон і рішень та тому подібне ) викликають, м"яко кажучи, подив.Що багато-- то не здраво.Але я на цьому поки що перестаю викладати свої думки, бо мене "порве",-- а мені ж ще в цій галузі працювати, як показує логіка.А тому я можу видатися некоректною.
Пустельник_    07.08.2007, 18:19
Оценка:  0
Пустельник_
Писалося на банальний диктофон)) І в непоганій якості вийшло і без жодних проблем, та річ не в тому....
Просто в питанні "пробиватися" є не лише журналістська честь, а й в чомусь сором цій країні і цим структурам....

Твоє "ооо" мене голубить і гріє))) Вакансії час від часу висять на різноманітні посади, і не скажу, що влаштуватись дуже важко - www.ukrinform.com.ua
:4:
Байкер_Ледi    07.08.2007, 18:19
Оценка:  0
Байкер_Ледi
Я тебе розумію:)Але я сприймаю це простіше.Я медик взагалі за фахом.Колись розповім:)
Пустельник_    07.08.2007, 15:19
Оценка:  0
Пустельник_
Добре тобі)))
До речі, мені з-за колонни навіть спробували записати. Не знаю, є блюзисти такого самого рівня чи й вищого, які просто лабають на Хрещатику чи в клубах і не заявляють, що "не люблять, коли не прес-конференціях багато журналістів"....

Агенція "Укрінформ". Теж державне, контора ще та))))
Байкер_Ледi    07.08.2007, 15:19
Оценка:  0
Байкер_Ледi
Ооо, "Укрінформ")))
А що саме записати?:)Я і знімала на фотокамеру, і на відео, і на диктофон писала-- словом, що хотіла, чесно кажучи, то і робила)))Не сприйми в якості хвалькування-- просто якщо вдати, що тобі все можна,-- то дійсно це і можна;)))
Але я таки напарилась, поки потрапила, теж чесно кажучи ( на самій пресці не була-- але мене більше цікавив концерт )Просто дуже хотіла потрапити ( Підняла на ноги всіх знайомих мас-медійників, чоловік тридцять, поки доп"яла контакти і точки досягнення мети:) )Та й діло журналістської честі, знаєш;)-- а може, і особистої дурнуватої впертості!-- потрапити туди.Особливо коли не пускають)))))
Пустельник_    07.08.2007, 09:48
Оценка:  0
Пустельник_
Хє хє))) Знаємо, знаємо. І про пресуху ту все знаємо, і про концерт..... Я не дуже прагнула туди потрапити, може, якби більше парилась, то була б там. Страшенне було відчуття бруду від тієї організації та від цих шмакодявок піарщиць. Не чула Гаррі Мура, і, мабуть, ніколи й не слухатиму після цього..... Такий ажіотаж і такі бабки навколо виконавця, навіть дуже хорошого, - це огидно....

Чи всіх акредитованих журналістів запхали на той паршивий балкон, ще й за колонною???? Чи комусь пощастило більше?:05:))
Байкер_Ледi    07.08.2007, 09:48
Оценка:  0
Байкер_Ледi
Я, наприклад, спереду була.Навіть сіла у другому ряду.А потім побігла взагалі під сцену.От взяла і пішла)))і ніхто нічо")))
Як так зрозуміла, що ти журналіст:)Де працюєш?
Masy@ny@  (аноним)  29.06.2007, 11:03
Оценка:  0
Masy@ny@
я его с 16 лет абажаю
Байкер_Ледi    29.06.2007, 11:03
Оценка:  0
Байкер_Ледi
А я його не настільки добре знала дотепер:о
пенсионерка    22.06.2007, 14:04
Оценка:  0
пенсионерка
Заздрю!!!! :4:
Байкер_Ледi    22.06.2007, 14:04
Оценка:  0
Байкер_Ледi
Сама собі заздрю:)Зараз ще фотку прикріплю з УНІАНу:)
Реклама