Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Озеро.. Вечір...

26 июня´07 18:39 Просмотров: 304 Комментариев: 0
Devoted to Evgeniy Gapon…

Озеро... Вечір... В стакані шипить шампанське..
Я поринаю у хвилю повітря. Я не тут.. Це якийсь інший вимір... зовсім не мій. Повільно затягуюсь димом цигарки, ніжно й обережно, щоб не перервати потік спогадів про тебе...

„Ти зовсім поряд... Біля мене.. Ти настільки близько, що, здається, я чую твоє серцебиття.. Чи то тільки відлуння мого власного? Приємна хвиля тепла наповнює тіло до кінчиків пальців... Випадкові торкання рук .. і я вся тремчу від легкого стану збудження..
Твої очі грають мною... Вони зводять з розуму своєю таємничою загадкою.. Манять і кличуть у незвідані провулки потойбіччя.. Кидають у провалля різким помахом вій, а потім неочікувано підіймають до зірок, м’яко огортаючи духмяними обіймами.
Думки блискавкою проходять крізь мій мозок, який вже нічого не тямить... Проходить вічність насолоди.. Погляд зупиняється на твоїх губах і ... і я хочу зірвати з них палкий поцілунок... Але не можу, просто не маю сміливості зіпсувати охопившу нас чарівність...”

... Видихаю дим в густу темряву ночі, повертаюсь до свідомості .. і відпускаю твій образ в безмежний простір снів.2:00 24. 03 2007
Кот
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама