Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Олександр

26 июня´07 20:19 Просмотров: 314 Комментариев: 0
Літо видалось спекотним; все навкруги ніби кричало, що потрібен дощ але його небуло. Небо : чисте, синє неча намальоване і жодної хмаринки.
Катя приїхала до бабусі, в селище де всі її знали, де життя кожної людини було наче на долоні. Дівчат та хлопців з якими можна було б товаришувати було мало. Все обмежувалось однією подругою Юлею, та хлопцями : РОманом, "Сержиком", Женею та Миколою. Більше вона нікого незнала. В крайньому разі до сьогоднішнього дня.
Як завжди по давній традиції Катя зателефонувала вище згаданим друзям, щоб зустрітись, поділитися враженнями за останній рік, зіграти в щось і просто провести весело час.
Усі були раді бачити Катю, почалась жвава розмова про навчання, та й взагалі про життя кожного з шести друзів зокрема.Як виявилося всі дуже добре закінчили навчальний рік і оцінками у табелях були задоволені. Катя не була відмінницею, а хорошисткою, тому не любила хвалитись про свої досягнення.
Все розвивалось за звичним сценарієм. Друзі розмоувляли до пізньої години, поки не почало смеркати і небо затяглось сірими хмарами, сонце поволі ховалось за річкою.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама