Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Читатйте!

3 июля´07 12:15 Просмотров: 324 Комментариев: 1
Що ти відчуваєш, коли ти сам один поміж незнайомців?
Життя це безперервна подорож. І ти не можеш купити страховку, яка гарантуватиме тобі повну безпеку. Тож старайся живи як можеш!
Хтось подорожує разом зі своїм плем’ям, бо не може без своїх близьких, і це добре.
Багато і таких хто їде сам, бо хоче дати раду думкам. А декому треба відчувати любов щосекунди, тільки нею живуть такі люди, тільки вона дає їм сили. Слава їм! Я їх люблю! Вони мій дім, моя родина. Для них я завжди бажаний гість, своя людина. Хай живе плем’я! Вони купаються у любові.
Деякі люди живуть мріями. Може ви скажете, що це не здорово, що треба йти вперед, бути реалістами. Але декому треба фантазувати, мріяти, бажати.
Дехто народжений для слави, ці люди щовечора виходять на сцену зі своїми чарівними піснями, піднімають нас до небес. Ми їх ніколи не забуваємо!
Може когось ми вже ніколи не побачимо. Але ці скромні люди багато чого нас навчили. Ці крихітні ельфи безпосередні й щирі, як шестирічні діти, здається мають крила. Пізнавши кохання ці маленькі люди можуть жити між землею і небом.
А ще є надзвичайно живучі забіякуваті люди. Які ніколи і ні за що не відмовляться від утіх. Ці діти ніколи не стануть дорослими. Я не скажу добре це чи погано, просто так воно є. Ці вічні підлітки можуть стати дорослими фізично, але однаково гратимуться у кохання, шукатимуть гострих відчуттів, адреналіну. Мандрівники, які прагнуть від життя тільки насолоди. Та кожен сам обирає свій життєвий шлях.
А дехто дуже помиляється, шукаючи себе. Такі люди стають на хибний шлях. Найгірше, що вони знов і знов на нього повертаються, навіть уже знаючи, що він веде не туди. Що ж кожен сам собі прокладає дорогу, навіть дорогу в нікуди.
Вітаю тих, кому пощастила, хто сам того не сподіваючись виростив у своїй душі прекрасну квітку кохання!
Бажаю щастя і тим, хто вирощував таку квітку, але так і не побачив цвіту.
Та кращу спробувати і зазнати поразки, ніж хотіти і не наважуватися спробувати.
Наступна зупинка Новий Світ. І дехто туди вже потрапив. І знаєте чому, тому що світ оновлюється щодня, коли хтось закохується, коли хтось ризикує, коли хтось вірить, що навіть найбільшу помилку можна спробувати виправити. Змінюйся, шукай себе, треба вірити... Треба вірити навіть тоді, коли дивлячись у дзеркало ти здаєшся собі потворним і дурним. Навіть якщо ти не маєш вроди Бреда Пітта і статків Білла Гейтса. Навіть, якщо ти не маєш машини і ходиш пішки, все одно найвродливіший хлопець у світі подарує тобі поцілунок.
Як добре, що і без цього ми можемо літати і перемагати. Як казав Кальдерон де Ля барка:
“Що є життя? Це сум’яття,
Фантом, ілюзія буття.
Це тінь, фантазія, мара,
Ні зла не має ні добра.
Всі прагнення – атракціон.
А мрії – марево і сон.”
Тепер я питаю Вас яким буде наше життя? Щодо мене, то я щаслива. А ти?
Пожаловаться
Комментариев (1)
Людоеднапример    28.09.2007, 10:59
Оценка:  0
Людоеднапример
Автор не Марінка, я так зрозумів. Тоді я покритикую його, автора і його маленьких ельфів. Пише про помилковість деяких дій, а через декілька речень закликає робити ці дії. Сильно буквально засудив єдину цінність в людині. Побачив тільки одну з десятків гранів… Так сказати обложку…

Я так зрозумів суть цього тексту. Будьте собою! Вчіться так, не наче ви будете жити все життя. Живіть так, не наче ви завтра помрете. Цінуйте все що маєте, бо завтра ви можете і це втратити. Цінуйте кожну мить свого життя!
Реклама
Реклама