Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

захват

12 июля´07 4:54 Просмотров: 351 Комментариев: 0
Хочеться, забути про все, залишити тривоги, незладоди, та своє буденне життя!Та взяти, О якби можна б було вз*яти розчинитися у природі, своїй, рідній природі: у легкому свіжому та прохолодному подисі ранку, у тих прохолодних кришталево чистих краплях роси, в кожній із яких вбачаєш своє відображення, хочется стати одним цілим з маленьким струмочком який старанно пробивається серед сірих, великих, неотесаних, мовчазних, впевнених у собі кам*яних брил і тихо шепоче якусь нікому невідому баладу власного життя.І чим далі, тим більше його гомін, а десь там у низу куди він так стрімно поспішає по волі перетвориться у могутню річку якій ні що незможе статі на заваді!
Чарівний світ. Він живе своїм життям, не слухаючи ні кого!
Матінка природа дає нам все не тілки корисні речовини, алей й мальовничі пейзажі та спокій і мир, магічне покриття, якого не бачеш не чуєш, але відчуваєш душею. Один на один, коли ти приходиш зламаний понівечений немов ота суха гілляка, що трімається ледь ледь до клена,котра ховаеться десь там, в височині, вкриваеться іншими; їхнім зеленим листям. Але в рідній землі, в ріднім краю знайдеш втіху для себе!Одного разу сидячи на березі озера і спостерігаючи з самого ранішого ранку ясне небо ; уранішня зоря не палала пожежею: вона розливалась покірливим рум'янцем, і сонце - було ще не вогнистим, не розжареним, як під час спекотної посухи, не тьмяно-багрове, як перед бурею с тихим пролевним дощем, але світле і привітно променисте - мирно спливаюче під вузенькою і довгою хмаринкою, свіжо просяює і зануриться у її ніжний ліловий туман. Я задав собі питання: за кожним же тось стоїть, хтось створює, піклується? За мною стояла мати з батьком вони мене народили пояснили що можна, а що ні, вони мене годували , а хто ж тоді піклується про природу? Хто її створив? І часом не для того щоб я мілувався,втішався і водночас оздоровлювався?
-Незнаю.
Мабудь то був Бог, можливо все було наспрвді?
- Незнаю, але дуже схоже.
А далі давай подивимось що саме говорить Біблія з перших своїх сторінок:
Книга Буття
Глава 1
1 На початку створив Бог небо і землю.
2 Земля ж була безвідна і порожня, і тьма над безоднею, і Дух Божий носився над водою.
3 І сказав Бог: та буде світло. І стало світло.
4 І побачив Бог світло, що він хороший, і відокремив Бог світло від тьми.
5 І назвав Бог світло вдень, а тьму вночі. І був вечір, і був ранок: день один.
6 І сказав Бог: та буде твердь посеред води, і та відокремлює вона воду від води.
7 І створив Бог твердь, і відокремив воду, яка під твердю, від води, яка над твердю. І стало так.
8 І назвав Бог твердь небом. І був вечір, і був ранок: день другої.
9 І сказав Бог: та збереться вода, яка під небом, в одне місце, і та з'явиться суша. І стало так.
10 І назвав Бог сушу землею, а збори вод назвав морями. І побачив Бог, що [це] добре.
11 І сказав Бог: та виростить земля зелень, траву, що сіє сім'я дерево плодовите, таке, що приносить по роду своєму плід, в якому сім'я його на землі.І стало так.
12 І провела земля зелень, траву, що сіє сім'я по роду її, і дерево, що приносить плід, в якому сім'я його по роду його. І побачив Бог, що [це] добре.
13 І був вечір, і був ранок: день третій.
14 І сказав Бог: та будуть світила на тверді небесною для відділення дня від ночі, і для знамень, і часів, і днів, і років; 15 і та будуть вони світильниками на тверді небесною, щоб світити на землю. І стало так.
16 І створив Бог два світила великі: світило більше, для управління вдень, і світило менше, для управління вночі, і зірки;
17 і поставив їх Бог на тверді небесною, щоб світити на землю,
18 і управляти вдень і вночі, і відокремлювати світло від тьми. І побачив Бог, що [це] добре.
19 І був вечір, і був ранок: день четвертий.
20 І сказав Бог: та проведе вода плазунів, душу живу; і птахи та полетять над землею, по тверді небесної.
21 І створив Бог риб великих і всяку душу тварин плазунів, яких провела вода, по роду їх, і всякого птаха пернату по роду її. І побачив Бог, що [це] добре.
22 І благословив їх Бог, кажучи: плодіться і розмножуйтеся, і наповнюйте води в морях, і птахи та розмножуються на землі.
23 І був вечір, і був ранок: день п'ятий.
24 І сказав Бог: та проведе земля душу живу по роду її, худоби, і гадів, і звірів земних по роду їх. І стало так.
25 І створив Бог звірів земних по роду їх, і худоба по роду його, і всіх гадів земних по роду їх. І побачив Бог, що [це] добре.
26 І сказав Бог: створимо людину по образу Нашому по подібності Нашому, і та володарюють вони над рибами морськими, і над птахами небесними, і над худобою, і над усію землею, і над всіма гадами, плазунами по землі. 27 І створив Бог людини по образу Своєму, по образу Божію створив його; чоловіка і жінку створив їх.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама