Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Київське метро і богадєльня.

13 июля´07 20:59 Просмотров: 838 Комментариев: 10
Добрий день!
Оце знову потягнуло мене на брєд.
Поїздив я по нашому рідному і такому коханому метро і зрозумів як я його обожнюю. Всі ці ескалатори, підземні переходи, милий голос диктора у вагонах, прохолода станцій, нефритові колонни, бабці з пиріжками, чашками посудом та іншим непотребом, віртуози підземної музики, штовханина та ще багато чого, це вам не просто метро, це просто якась богадєльня.
Але прекрасна богадєльня.
От уявіть собі таке. Над містом небо кольору ртуті. Відлига і сніг потанув залишаючи по собі лише незрозуміле коричневе чи чорне (це вже де як прийдеться) місиво та калюжі на асфальті. Самотні дерева лише чорніють без листя. Всі злі, штовхаються у своїх важких куртках та дублянках, вступають у калюжі, матюкаються. У вас мокрі ноги та страшенно замерзли руки (бо рукавички ви як завжди завтикали вдома і взагалі не любите всяких там умовностей у вигляді шапок, рукавичок, шарфів і т.д.). Сирий північний вітер продуває вас наскрізь. І тут ви заходите в метро - а там тепло і з динаміків на ескалаторі лунає музика (навіть не важливо яка). І одразу так хороше стає на душі ...
Або ще, ще. "Дорогіє кієвлянє і гості століци вашему вніманію предлагается чудо-лейкопластирь стоімостью одна грівна. Лейкопластирь ранозаживляющий, бактеріцидний. Помогает от сумасшествия и порезов ..." - ну де ще в світі можна знайти такого приємного та інтелігентного продавця лейкопластира?
М...м...А зараз моя улюблена частина піде. Година пік, восьма ранку, ви не виспались (або ще краще - не виспались з бодуна). Людей - море. Ви якимось чином протискуєтесь до вагона і розумієте - триматися не треба - вас так затисли, що ви навіть на міліміметр не зрушите з місця. Тут можна поспати і ви із задоволенням поринаєте у цей солодкий вир. Лагідний голос диктора будить вас саме на вашій станції - станція метро така-то така-то. Не залишайте свої речі. Поступайтесь місцями... Подібну ідилію можуть перервати лише двоє високих дядь, які на кожній станції вас виносять з вагону і заносять туди само (а буває, і не туди само!).
А ще обожнюю продавців, які в переходах обговорюють політику. Приємно усвідомлювати, що наші люди "политически подкованы".
От тільки дядь міліціонерів я в нашому рідному метро не люблю. Може тому, що я їх боюся з дитинства?
А взагалі наше метро класне. Тим більше, що в країнах "развитого капитализма" в переходах не грають випускники музучилищ. А у нас - будь-ласка, насолоджуйся.
Шановні пасажири! Насолоджуйтесь, будь-ласка, усіма перевагами київського метрополітену!
Теги: брєд
Пожаловаться
Комментариев (10)
Отсортировать по дате Вниз
meet_james_bond    16.07.2007, 00:14
Оценка:  0
meet_james_bond
Ага! Знаешь, а вдруг они следят за нами так же, как мы следим за ними? Замкнутый круг какой-то получается
G_I_Joe    16.07.2007, 00:14
Оценка:  0
G_I_Joe
Хай "слєдят". І їм і нам інтересно. Всі щасливі і їздять тільки на метро.
Все в природі воліє до циклічності
meet_james_bond    16.07.2007, 00:06
Оценка:  0
meet_james_bond
Да, да, да!) А еще наблюдать за ними люблю. Веселые, задумавшиеся, влюбленные, грустные, растерянные, сонные, удивленные, занятые...
G_I_Joe    16.07.2007, 00:06
Оценка:  0
G_I_Joe
А я ще люблю підслуховувати їх розмови. Бляха, це так цікаво!!!
meet_james_bond    15.07.2007, 23:57
Оценка:  0
meet_james_bond
Все и так сказано. Хотя, хм, можно было бы описывать каждую поездку в метро. Там же столько интересного каждый день происходит)))
G_I_Joe    15.07.2007, 23:57
Оценка:  0
G_I_Joe
Да-а, буває і таке. Хоча я б радше сказав, що там багато цікавих людей....
meet_james_bond    15.07.2007, 23:44
Оценка:  0
meet_james_bond
Ура, ура, ура!)) Присоединяюсь к клубу любителей метро)))
G_I_Joe    15.07.2007, 23:44
Оценка:  0
G_I_Joe
Приєднуйся постами!!!
meet_james_bond    15.07.2007, 22:47
Оценка:  0
meet_james_bond
Метро, метро, метро! То, чем не перестаю наслаждаться уже столько времени. Час пик и музыка в наушниках. Хотя иногда даже музыка не нужна. Влюбленные парочки в метро - тоже круто. Мило смотрится. Если вечером есть время - сажусь на своей станции и еду... в общем, куда-нибудь еду) Потом выхожу и просто гуляю. И никогда не знаю, в какой части города я окажусь сегодня
G_I_Joe    15.07.2007, 22:47
Оценка:  0
G_I_Joe
Я бачу в мене не так вже й мало однодумців. Таваріщ YouRe_so_vanilla! Бальшоє Вам спасібо за паніманіє і паддєржку!!!
УРА!!!!
Реклама
Реклама