Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Музика обірвалась на півслові...

15 июля´07 23:27 Просмотров: 813 Комментариев: 10
Одна моя знайома пішла і не обіцяла повернутися. Я не дуже добре її знав - так всього декілька слів, і то друкованих, у Times New Roman. Але мені здалося чомусь, що ми трошки ближче ніж кілька тих довбаних слів. Вона може повернутися, але чому у мене відчуття ніби я стою на пероні, а поїзд їде. Ніби я спізнився і бачу як останній вагон гуркотить на Захід. Ніби я не прийшов і не сказав тих останніх слів, не помовчав разом з нею про щось. Не вимовив ледь чутно, напівпошепки, щоб вона, (не приведи Господь!) не почула, що у мене тремтить голос, - "Прощавай". Ніби я біжу за тим поїздом і кричу щось навздогін, ніби ці звуки мають хоч якусь цінність. Моя знайома може ще і повернеться.
Чому мені тоді так сумно? Чому таке враження немов пожовкле листя опадає і знову йде холодний осінній дощ?
Я щойно бачив дивовижний захід сонця, який дарма і описувати словами. Ні один фотограф у світі не зміг би його сфотографувати. Чому я його побачив? Бо в мене був час зупинитися і помітити хоч щось. Купа доцьких траблів та велетенських проблем позаду. Останні фанфари гримнули дверима опісля уматових 9 місяців каторги. У мене попереду лише свобода, море місця для відпочинку та роздумів. Можна знову придумувати нові казки, тупо втикати на пляжі як якесь тєло, бухати і ... (короче, вести аморальний спосіб життя). Літо обіцяє бути веселим і всеосяжним.
Але чому мені тоді так сумно? Чому таке враження немов пожовкле листя опадає і знову йде холодний осінній дощ? Ніби ртутного кольору небо нависло наді мною і забирає повітря.
Життя пішло на краще і вже не треба весь час повторювати собі - "Все буде добре, треба тільки зачекати...". Можна тусити усю ніч, пропадати невідомо де цілий день. Можна весь час бачитись зі старими друзями та новими знайомцями.Можна знову пертися з Мобілича та нової реклами пива Десант. Можна бути собою і не думати про те, як на твої слова відреагують оточуючі - адже ти серед своїх.Можна не напружуватися.
Але чому мені тоді так сумно? Чому таке враження немов пожовкле листя опадає і знову йде холодний осінній дощ? Ніби ртутного кольору небо нависло наді мною і забирає повітря.Чому в мене таке враження, ніби якась чарівна музика обірвалась напівслові? Ніби щось невимовлене висить у повітрі й робить наші погляди печальними, а наші слова даремними. Ніби немає людини, з якою я можу разом помовчати, а не поговорити...
Коли знову почнеться музика? Коли чарівна мелодія знову змусить усе рухатись? Коли закінчиться пауза? І чи закінчиться вона? Коли невимовлене почують? Коли перестане падати листя і засяє сонце? Коли?......
Теги: брєд
Пожаловаться
Комментариев (10)
Отсортировать по дате Вниз
meet_james_bond    16.07.2007, 00:45
Оценка:  0
meet_james_bond
Не за что и спокойной ночи) было приятно пообщаться с *метроголиком*))
G_I_Joe    16.07.2007, 00:45
Оценка:  0
G_I_Joe
О Боже! І чому скрізь мене завжди назвуть якимсь -голіком?
meet_james_bond    16.07.2007, 00:38
Оценка:  0
meet_james_bond
Завидую. Потому что сама редко могу поймать мысль за хвост. Вот она есть, а уже через секунду исчезла куда-то. Знаю, знаю, ты не о том, меня опять понесло, но я все поняла)
G_I_Joe    16.07.2007, 00:38
Оценка:  0
G_I_Joe
От за розуміння дякую....!
meet_james_bond    16.07.2007, 00:20
Оценка:  0
meet_james_bond
Кст., если листья опадают, это не значит, что не может быть солнца. В солнечных лучах листья оживают и будто загораются, переливаясь разными оттенками: от веселого желтого до темного бордового цвета
G_I_Joe    16.07.2007, 00:20
Оценка:  0
G_I_Joe
Знаю, знаю. Це дуже красиво. Але в мене просто відчуття було таке, то я його і вхопив.
meet_james_bond    16.07.2007, 00:04
Оценка:  0
meet_james_bond
Знаю, знаю, прям как сегодня. Не драматизирую, просто грустно и все тут. Хоть убейте. Хотя причин, в общем-то, и нет.
G_I_Joe    16.07.2007, 00:04
Оценка:  0
G_I_Joe
Все, буду пробувати разом з тобою мовчати...
meet_james_bond    15.07.2007, 23:48
Оценка:  0
meet_james_bond
Что-то вроде "Кто-то есть, не знаю кто и не знаю где"? Как знакомо...
ЗЫ. А вот как раз осени мне и не хватает...
G_I_Joe    15.07.2007, 23:48
Оценка:  0
G_I_Joe
Ні, ні, це - трошки інше. Це коли все так добре, але чомусь все одно сумно. Хоча в мене часто буває і таке відчуття.
Реклама
Реклама