Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Ми українці чи хто?

18 июля´07 16:46 Просмотров: 457 Комментариев: 13


Головною проблемою України є відсутність національної свідомості. Взагалі, мені здається, що української нації нема. Подивіться, східна Україна - це росіяни, яких переселили, коли українців вивозили до Сибіру та за Дон. Постає питання, яка може буду у них національна свідомість? Точно не українська. Тепер подивимось на захід України. Тут люди були у складі різних держав і завжди жили озираючись на своїх сусідів. Південь нашої держави теж дивиться у бік Росії чи взагалі хоче самостійності, як татари. Центр, Північ та Київ зайняли чисто українську позицію «моя хата з краю - нічого не знаю». Ситуація ускладнюється відсутністю спільної культури та цінностей поміж людей України. Історію України вивчають тільки у школах та університетах, і знає її лише молоде покоління, хоча більшість населення складають люди старшого віку. І саме вони зараз будують Україну. Справи кепські! Нашим політикам зараз не до нації, вони воюють між собою, не помічаючи, що ще більше розділяють нас – українців.
Мабуть єдине, що може нас поєднати - це мова. Але, якщо послухати, як говорять люди на вулиці, то краще піти і повіситись -))) Це не українська мова, це вилазить сутність нашої нації, наша неосвіченість, наша байдужість, відсутність власної гідності, властивість до пристосування. Де ж тоді брати еталон сучасної української мови? Телевізор не може бути джерелом, вони транслюють ту мову, яка добре продається. Сучасна українська література стоїть не на том рівні, щоб її читати кожен день. По-перше, її нема у магазинах, а переклади поступаються російським.
Проте останнім часом дубляж нових фільмів на українську просто бездоганний. Я був у захваті від емоційної складової перекладів. Я б дуже хотів, щоб вони дублювали всі фільми, яки показують по телебаченню. Ще один момент, пару тижнів тому я знайшов для себе радіо «Перець» 105,5 ФМ, в Інтернеті (live2.radio1055.fm:9000). На радіо звучить дуже красива сучасна українська мова, і зміст радіоефіру сильно відрізняється від інших. Присутня тільки попса українських виконавців. Є пісні російською мовою, і деякі діджеи розмовляють російською, але це радіо - справді український продукт. Треба сказати, дуже якісний продукт. Я слухаю його протягом дня і, коли починаю розмовляти з колегами українською мовою, вже не лізу до кишені за словами або словосполученнями.


Пожаловаться
Комментариев (13)
Отсортировать по дате Вниз
Тоталитарист    25.07.2007, 02:54
Оценка:  0
Тоталитарист
Эти темы не могут быть отделены друг от друга, потому как от геополитики во многом зависят отношения верующих регионов мира.

"я не хочу, что бы мной руководил такой человек, как Путин"
Допустим, и я не хочу. Но Ющенко, так старательно пытающийся продаться на запад, и того хуже.
Тоталитарист    24.07.2007, 07:21
Оценка:  0
Тоталитарист
Давайте по порядку.
«В данном случае не корректно упоминать о вере Православной, так как я не делю людей, я делю государства»
Таким образом, для вас взгляды на геополитику выше взглядов на духовность?
Последний_день    24.07.2007, 07:21
Оценка:  0
Последний_день
В данной теме меня интересует именно геополитика. В духовности лидеров любой страны я вообще не уверен. Этим миром правит не Божественная сила, так как она ценит наш выбор и не вмешивается. И я не хочу, что бы мной руководил такой человек, как Путин.
Тоталитарист    23.07.2007, 04:54
Оценка:  0
Тоталитарист
"Ну, обидно же!!! Я не хочу бить русским"

Не вижу логики в этих словах. Почему?
Украинцы, до последних десятилетий, всегда были полноправными русскими, имея общим самый главный идентификатор - веру (как-то себя православным называли - не думаю, что это должно быть пустым аргументом), а так же прочие: историю, врагов (некогда тех же упомянутых поляков), язык (много выдумано мифов на эту тему), страну - всё общее - одна нация, так нет, надо поделить, разделить, разрушить. Подумайте.
Последний_день    23.07.2007, 04:54
Оценка:  0
Последний_день
В этом и проблема, что мы были кем-то и ими же и остаемся. В данном случае не корректно упоминать о вере Православной, так как я не делю людей, я делю государства. Россия это империя с сумасшедшими амбициями своих лидеров, огромной территорией – ее надо оборонять от всех. А мы тут варимся в собственном соку и не как не можем решить кто мы – мы слишком долго были никем. Вот я и говорю, что я не хочу чувствовать свою принадлежность к России, как государству. А простых русских людей я очень уважаю и считаю своими братьями.
Тоталитарист    22.07.2007, 03:48
Оценка:  0
Тоталитарист
"Взагалі, мені здається, що української нації нема."

Вовсе ее кажется – так и есть. Украинцы – субэтнос.
Последний_день    22.07.2007, 03:48
Оценка:  0
Последний_день
Ну, обидно же!!! Я не хочу бить русским или поляком, а еще хочу, что бы вокруг меня были люди, которые гордятся своей страной.
saved_by_grace    21.07.2007, 22:49
Оценка:  0
saved_by_grace
а менi було дуже прикро за себе, коли пiд час роботи на фестивалi я ледве розумiла людей, що приїхали із Закарпаття... хоча ми розмовляли з ними українською. вони мене розумiли, а я їх - нi =(
Последний_день    21.07.2007, 22:49
Оценка:  0
Последний_день
Я жил на Закарпатье некоторое время, у них свой язык. Причем в разных селах есть разные слова. Их язык нельзя считать эталоном, это диалект, причем суровый -))))
fert_animus    18.07.2007, 23:22
Оценка:  0
fert_animus
Я теж поважаю нашу мову, мені часто говорять компліменти автентичні носії української мови, бо я чудово знаю літературну українську мову , а от та мова, яку ти чуєш на вулиці - то розмовна укр.мова+суржик...

вибач мені, але я помітила доволі грубі помилки в тексті: просто заборонено вживати такі словосполучення в українській мові -
*пісні на російській мові* = пісні російською мовою...
*на протязі дня* = протягом дня (бо, *на протязі* перекладається як *на сквозняке*)...
Последний_день    18.07.2007, 23:22
Оценка:  0
Последний_день
Спасибо.....исправимся
Oleeechka@    18.07.2007, 16:56
Оценка:  0
Oleeechka@
Так,наша мова НЕПЕРЕВЕРШЕНА! Та було б непогано,якби хоча б від українців ми її чули частіше.
Последний_день    18.07.2007, 16:56
Оценка:  0
Последний_день
Мені теж дуже прикро, що я її мало чую.
Реклама
Реклама