Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

МОЮ ПОДРУГУ ПОПЕРЛИ З РОБОТИ. Я НЕ МОЖУ МОВЧАТИ ПРО ТИХ………

2 августа´07 2:18 Просмотров: 2770 Комментариев: 54
Я розумію, що таких випадків є сотні й тисячі,-- але чи означає це, що з цим треба миритися??Ми—лохи?Скажіть мені просто зараз: МИ ЩО—ЛОХИ, АБИ ХТОСЬ РОБИВ З НАМИ, ЩО ХОТІВ, А МИ ТІЛЬКИ КЛІПАЛИ ОЧИМА??!
Я не можу не написати про це.Я не розумію, чому свавілля має бути непокаране.Тим більше, що у цьому випадку все дуже дуже нескладно.Просто ніхто не хоче поворушитися і запхати хамству пальці в двері—аякже, навіщо!це ж зусилля треба докласти!
Є таке радіо «Київ» 107.0ФМ.Я сама на ньому працювала.Його ще позакулісно називають «КосмосФМ»-- радіо підпорядковане КМДА ( аж сплюнути хочеться при згадці цієї структури ) і Його Величності меру.На цьому радіо працювали непогані люди.Зараз практично всі вони пішли звідти.Я пішла ще раніше—а тому я не мала нещастя відчути, що ж це таке, коли у твоїх здібностях сумніваються і починають висмоктувати з пальця якісь твої негаразди.Власне, висмоктували їх і мені—але це було не настільки часто.Хоч іноді пошпурити чимось в писок дуже хотілось—за те, що нікчемні люди дозволяють собі більше, аніж це враховує посадова інструкція.
За півроку непрацювання на «Космосі» я вже наполовину забула, як мені періодично штиркали в очі непрофесійними зауваженнями ( хоча з милості іноді і хвалили ), як замовчували мій хоч якийсь рух вперед і як, зрозумівши, що мені противна така манера керування, і я лизати дупу нікому не збираюсь, демонстрували всім виглядом, що моя думка на цьому радіо—ніщо.Хоч спочатку, як тільки я прийшла на це радіо, стосунки складались непогано; мене, людину, яка тільки-тільки переїхала до Києва, навіть підтримували.
Очевидно, скоро радіо «Космос»…соррі, «Київ» перейменують на радіо «Маріонетка»ФМ.На цьому радіо потрібні або недоумки, які не розуміють, де чорне, а де біле, або суцільні маріонетки, якими можна було би поштуркувати.Хоча…нормальні там ще залишилися.Я не розумію, як вони витримують це все?!Моя подруга Оля Герасимчук вже другий рік рве там жили і тягне лямку за себе, і ще за п»ятьох—думаєте, її цінують?
У КМДА ( Київська міськдержадміністрація ) змінився куратор радіо—з того часу пішло все шкереберть.Якийсь Казбек вирішив, що він вміє робити радіо,-- і…робить.Я би сказала, швидше під себе він робить.Після цього ті, хто не терпить непрофесіоналів і просто ідіотів, пішли, або їх просто звільнили.Радіо лихоманить вже декілька місяців—скажіть, це нормально?!Кажуть, там і шансон почав з»являтися—на єдиному столичому радіо з подібним форматом!!
Ні, дехто там і лишився.Директор старий пішов, заступники лишились.Тепер ми підійшли до найцікавішого.Ті, хто хоче вижити на радіо, почали прогинатися в спинах так, що просто аж стає незручно за них.Кореспондентів повідсіювали, як тільки могли.Поперли мою Олю.Заступник директора з питань інформації покликала її і сказала, що та не справляється.Людина, яка вже шість років ( це багато для журналістики!! ) пропрацювала у ЗМІ—в тому числі на телебаченні, в тому числі на «Громадському радіо», в тому числі на «5-му каналі»-- НЕ МОЖЕ ГІРШЕ СПРАВЛЯТИСЯ ЗІ СВОЇМИ ОБОВ»ЯЗКАМИ, АНІЖ ТІ ЛЮДИ, КОТРІ НА РАДІО ВЗАГАЛІ ПРИЙШЛИ « З ВУЛИЦІ», АЛЕ ЇХ ЗАЛИШИЛИ!! ЦЕ БРЕХНЯ!!
Я все таки намагатимусь зараз взяти себе в руки.Мою подругу звати Оля Шеремет.Її покликала до себе заступник директора Наталя Яструбенко і повідомила про звільнення «за невиконання», хоча проміжних зауважень Олі до цього часу не було.Оля розповіла мені, що перед цим робила «гострі» матеріали, які могли не сподобатися КМДАшникам.І їжаку ясно, що заступник директора себе перестраховувала від гніву нового куратора радіо.Її ж могли через це «попросити» з радіо—скажіть, що має до цього Оля Шеремет, і чого її мали погнати в шию тільки через чиїсь шкурні інтереси!
Звільнили ще одного кореспондента.Натомість набрали на радіо якихось малолєток.Деякі речі не говоряться в голос, але всі про них знають: ясний пень, що малолєтка буде, як турок, робити радіо матеріали ті і так, як цього захочеться начальству.Скажіть, про який професіоналазм йде мова??!Дядьку Чернівецький, вам САМЕ ТАК треба??
До речі, коли шукали ведучих у прямий ефір, а я зі своїм 5-річним радійним досвідом ( на «Космосі» працювали люди, які взагалі в журналістиці ніколи і не пбули перед тим ) підійшла до заступника і запропонувала себе.Ви правильно здогадались про результат: як зазвичай на «домашньому» радіо, мені відмовили.Навіть «тепло» порадили» пошукати на якомусь напівкволому радіо вакансію ведучого.СКАЖІТЬ, ЦЕ ТАК БЕРЕЖУТЬ КАДРИ??
Є ще на радіо підспівувач.Іра Главацька, ви не ображайтеся,-- але кореспондентам давати на обід 10 хвилин за весь робочий день—то якось не того…не мудро.Радіо вижиманням соків не робиться.Не вірите?Запитайте у солідних ЗМІ.І ще навчіться щонайменше поважати кореспондентів бодай як людей, а не як працівників,-- не такі аси в менеджменті, як ви, керували кодективами—але не виганялися перед вищестоящим начальством, а вміли і роботу побудувати, і з людьми зконтактувати.І ще навчіться коректно давати зауваження ( навіть неслушні )—а то така смєсь бульдога с г=носорогом у вас виходить, що лиш головний біль.
Цю замітку я почала писати ще раніше.Мені вже трохи «перегоріло»-- але отак лишити я не можу.Оля вже знайшла роботу—скажіть, хіба справа лише в перебуванні у штаті і отримуванні зарплати?
Ви всі можете мені дорікнути, що я це все могла і в очі сказати.Але коли на тебе вилуплюють очі із виразом: «А щодо…щось трапилось?»-- то кому розповідати??
Я буду дуже рада, якщо всіх як працівників тієї чи іншої установи підстьобну до тієї думки, що ми кожен на своєму робочому місці—не бики.А люди.

Пожаловаться
Комментариев (54)
Отсортировать по дате Вниз
Precission    02.12.2007, 10:33
Оценка:  0
Precission
Засоби масової інформації рулять, рожеві окуляри засмалене обличчя одновиразне, день на нервах ото так... іще й за ті копійки, нехай самі вйо2%ють на ці кошти а нам нерви будуть дорожчі, бо ми дійсно люди, і поки ми себе будемо почувати людьми і робити дії які притаманні людині, то такими і залишимось!!!
Байкер_Ледi    02.12.2007, 10:33
Оценка:  0
Байкер_Ледi
Infortunately, you rihgt :(
Обновленная    27.08.2007, 19:51
Оценка:  0
Обновленная
со своей строны добавлю, что в печатной прессе, поверьте, ситуация не лучше. работаю "редактором столичного глянца" (это звучит "гордо"..), как иронично называют нашу-контору-отчий-дом мои дражайшие коллеги, регулярно засиживающиеся здесь до 11-12 ночи / по выходным / без отпусков и права на болезни. но даже не в отсутствии времени на личную жизнь дело - даже в самом жестком графике можно работать на благо проекта с энтузиазмом, если бы его подогревали. беда в том, что иногда такую "мотивацию" "свыше" получаешь - что попросту руки опускаются. НЕтактичность с человеческой точки зрения и НЕпрофессионализм с точки зрения банального руководства кадрами...

ничего, прорвемся)
Байкер_Ледi    27.08.2007, 19:51
Оценка:  0
Байкер_Ледi
Та я ж і про що!! (((((( Ви невеликим коментарем сказали ВСЕ!
Яка мотивація! про що ви, шановна колего!...((( Не в тій країні і не з тими людьми!...((((((
V0DA    14.08.2007, 14:30
Оценка:  0
V0DA
ксюшечко, усі ці балачки нікому не потрібні...
на місце твоєї подруги прийде інший журналіст.

якщо оля сама про себе подбати не змогла - ну що ж... то так треба.

та й про що плакати? про звільнення з радіо-київ?

не сміши мене.

у такій дірі взагалі нема чого робити. і бути у розпачі від того, що твоя подруга позбулася цього місця роботи - маячня.

будь-яка робота буде кращою, аніж робота на радіо-київ. повір.

ми ж це проходили вже...
Байкер_Ледi    14.08.2007, 14:30
Оценка:  0
Байкер_Ледi
:D
Відчувається крик душі людини, яка пройшла радіо "Київ"))))))Юля, дякую за коментар.Суть така: хай мастять собі голови-- але ВОНИ не царі і не боги, аби встановлювати СВОЮ істину і відчувати себе безкарними."Шо хачу-- то і варачу".Таке неможливе!Проти лому нема прийому?Як це!Що, з великого розуму такі речі робляться?З великого нахабства!Отут моя кров закипає.Я дуже амбітна на цей рахунок.А також злопам"ятна.Я і добропам"ятна взагалі-то...а тому сприймаю по-повному і несправедливість.
А Оля-- дуже добра людина, дуже інтелігентна.Де її доброті до тих фальшивих, підленьких методів!Різні вагові категорії.
Втім, завершення-- логічне.Оля на іншій роботі, а вони хай борсаються у тій своїй дірі.В г...мні.Туди і дорога.
L_a_R_r_Y    10.08.2007, 12:46
Оценка:  0
L_a_R_r_Y
и быть тому..
Байкер_Ледi    10.08.2007, 12:46
Оценка:  0
Байкер_Ледi
Розмірковуючи над твоїм "Как дела обстоят сейчас?", я раптом зрозуміла, що логіка таки перемогла.Людина знайшла роботу, ліпшу від тої, де з нею негарно повелися, а ті, що негарно повелися, лишилися на старому місці і кукають, соррі, там.Ну і нехай кукають.От лише шкода тих, хто потенційно може потрапити під роздачу "тієї" системи...Отаке.
L_a_R_r_Y    09.08.2007, 18:52
Оценка:  0
L_a_R_r_Y
Как дела обстоят сейчас?
Байкер_Ледi    09.08.2007, 18:52
Оценка:  0
Байкер_Ледi
Кожен отримав по заслугах)))
L_a_R_r_Y    08.08.2007, 19:41
Оценка:  0
L_a_R_r_Y
спасибо.. несправедливость была есть и будет.. (((
Байкер_Ледi    08.08.2007, 19:41
Оценка:  0
Байкер_Ледi
Та ну, перестаньте)))Інакше не було би приємних контрастів)))
Fatalite  (аноним)  08.08.2007, 11:44
Оценка:  0
*13*
*Ти довіряєш "Бігміру"?:05::05::* - я на БМ "живу" уже пятый год, так что было бы действительно смешно и глупо доверять здесь :-)
***
*слов"янські стереотипи* - не знаю жила ли ты и работала в несловянских странах и как долго - но поверь... на работе демократией там как правило и не пахнет, все еще больше жёшче и строже, как правило...
***
Но пожалуй это пустой спор, всё равно ведь как правило каждый остается при своем мнении.. :-)...могу лишь пожелать удачи в твоей "борьбе" и быть удовлетворенной если уж не результатами, то хотябы процессом :-)
Байкер_Ледi    08.08.2007, 11:44
Оценка:  0
Байкер_Ледi
Я би навіть сказала, це не зовсім суперечка:)Мені цікаві ваші думки:)А те, що мене іноді пробиває на виплюскування власних думок,-- це ж природньо.Доброго ранку:)
Єдине, в чому ти помилилась,-- я вж завелика виросла, чесне слово, аби лише заради процесу "процесити")))
L_a_R_r_Y    08.08.2007, 10:56
Оценка:  0
L_a_R_r_Y
Несправедливо конешно.. :04: ...я могу чем-то помочь?
Байкер_Ледi    08.08.2007, 10:56
Оценка:  0
Байкер_Ледi
Просто прокоментувати:)Що, власне, ти і зробив:)
Пустельник_    08.08.2007, 09:30
Оценка:  0
Пустельник_
Це був гон, не звертай уваги. Просто в мене останнім часом багато роботи, а вчора було навіть занадто багато - і під вечір всякі фразочки лізуть)))

Вчора один друг на свою біду написав листа, а я о 8 вечора сіла між ділом йому відповідати... Ой фля, треба зважитись перечитати, що я там відправила......))))
Байкер_Ледi    08.08.2007, 09:30
Оценка:  0
Байкер_Ледi
Та чого гон:)Все справедливо:)
i-droid    07.08.2007, 20:58
Оценка:  0
i-droid
знакомое радио,знакомая ситуация.Киев все таки современная деревня.
я для этого радио один раз звонящим работал (по прозьбе знакомой),ну типа позвонил и задал вопрос какомуто Мудажопому Толстозвону (-;

как быть в такой ситуаци...наверное оставаться человеком,и искать других человеков,с которыми приятно работать.
сам в похожие не раз поподал. сейчас просто какоето время работаю,наблюдая за сотрудниками\начальниками.а потом молча пишу заяву и линяю.или работаю до поры-до-времени.устал воевать.
Байкер_Ледi    07.08.2007, 20:58
Оценка:  0
Байкер_Ледi
Я теж так кажу.Краще витрачати зусилля на милих, порядних, СПРАВЖНІХ людей.Правда, коли десь таки не давати відсіч-- можуть і на голову сісти.Словом, міру треба якусь знати.Але я, наприклад, змирятися не можу...І НЕ ХОЧУ.
Реклама