Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Може, колись...

3 сентября´04 9:42 Просмотров: 255 Комментариев: 1
Пари нема...Сижу в компутерному...Думаю...Ні про що не думаю.Встала зранку зла(признаки депресняку.)А взагалі - в мене нема шо слухати.Сьоголні перепишу собі трохи якоїсь музики.Ну і розклад в нас: по 4 пари в день.Вчра прийшла і нічого вже не хотіла.Яка гарантія того, що я буду жити інакше, ніж середньостатистична дівчина в країні? Та ніякої гарантії.Пусті слова.Як відійти від цієї теми.Нема ліку.Нема шо слухати і вмене від цього поганий настрій.Люди! Вмене під 50 дисків, близько двох десятків МР3"шок і В МЕНЕ НЕМА ШО СЛУХАТИ???!!!За все своє життя, починаючи з Queen і Roxette я переслухала добру половину світового дум і дез металу.Ну що ж, не кожен може похвалитися.Може я дійсно інакша і відмінніша від інших.Не знаю.Може вся різниця криється в арії Евідіки Гайдна.А може я просто йобнута, як каже сусід-гоп, який не розуміє метал музики, неформального руху, не відрізняє сатаніста від металюги і взагалі - він обмежений придурок.
Боже, почала із статистики, а закінчила своїм придурком сусідом! Куди я кочусь?В прірву буденності?!Ні, в божевілля бездіяльності і самотності!?Не знаю, не впевнена.Але сусід дійсно придурок...Смішно якось...
І все таки, нема шо слухати і аська заблокована...ДЕПРЕСНЯК ВІД ТОГО, ЩО НЕМА ШОСЛУХАТИ....І це тоді, коли в мене блиизько 50 СД дисків і приблизно двадцятка МР3"шок...Від того нема ліку, або ж я просто...(ну і так далі...)
Пожаловаться
Комментариев (1)
  (аноним)  03.09.2004, 10:47
Оценка:  0
Самое противное,что ничего с этим не сделаешь.Жизнь нужно менять,чтобы было хорошо и тогда никаких депресняков
Реклама
Реклама