Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

*******

12 октября´04 18:41 Просмотров: 303 Комментариев: 0
Я сама не знаю що робити. Не знаю що правильно, а що ні. Не впевнена у вірності обраних рішень.

Я ніби люблю його а ніби і не люблю вже. Ми разом майже шість років. Кажу це і самій не віриться. Звичайно, загалом це термін дріб’язковий. Та для мене це величезний термін. Бо ми разом виросли. Подорослішали, тобто. Це моє перше кохання. З ним я стала жінкою. Я звикла до нього. Заради мене він так змінився. З ним було багато сліз. Багато розпачу та безсонних ночей. І зним був найщасливіший рік, коли мені було 17-ть. З ним було багато любові, ніжного смутку та ласки.

Буквально місяць тому після його чергової витівки я сказала собі що більше такого не терпітиму. Що я цього не варта. Що я втомилась переносити все це, пояснювати. А потім вислуховувати вибачення. А зараз, як прийшов час до прийняття остаточного рішення та до дій, саме до дій а не до сполохання повітря, я не знаю що робити.

Ми з ним розмовляємо. Про це все. Ми прекрасно розуміємо одне одного. В нас якісь спокійно-врівноважені відносини. Нам ніби так добре вдвох, що стає незрозумілим, навіщо щось змінювати????? Адже все добре. Д-о-б-р-е.

Ми разом йдемо на роботу. Ми разом гуляємо вечорами. Ми спимо на одному ліжку, і, по звичці, вночі я впираюся носиком у його плече, а він, обіймаючи мене крізь сон, каже «М-м-м, малышка». Я готую йому снідати та переживаю чи він пообідав на роботі. Мене коробить від того що я зараз пишу. Бо я не розумію, ми або занадто дурні або занадто дурні. Ну кому потрібна така невизначеність? Або зіграємо весілля або розійдемося назавжди............. Це була тема нашої сьогоднішньої розмови.

Колись давно дивилась фільм «Мексиканець». Там були цікаві слова:
«- Коли люди кохають одне одного, але не можуть бути разом, коли настає кінець?
- Ніколи........................................».

Я ненавижду слова «ніколи», «не знаю» і «ненавиджу».
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама