Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

when love and death embrace

4 ноября´04 9:21 Просмотров: 399 Комментариев: 0
яка ж я рада була чути, що Вілле Вало не голубенький.Нормальний чквак, який п'є і курить.Вав.Я знайшла його фотку.Давно-давно забуту.Давні спогади - поховані глибоко в серці і присипані жовтим листям.холодні мокрі пальці розкопують землю.Ти тихо схилиш голову, затягнешся і випустиш цигарковий дим.Усміхнешся.
Ти вдягнеш старий шкіряний плащ і підеш на цвинтар, візьмеш пляшку вина.Дешевого- на дороге не вистачить грошей.Візьмеш валькман з напів сілими батарейками, візьмеш свічку і свій старий щоденник.Можливо покличеш мене піти випити з тобою.Аж поки ми не нап"ємось і будемо намагатися втриматися на ногах.ТИ тихо схилиш голову і ми сядемо з тобою на тролейбус № 1.Я буду не в стані вимовити слово, а ти тихо схилиш голову...Як же це давно було.
Все це давно присипано зів"ялим листям у мене в серці...
Я смакую осінь.Вона дуже подібна на ту, що була в 2001 році...Вчора я намагалася тобі подзвонити, почувши твоє " Я слухаю" я кинула трубку.Потім передумала.Ну що б я тобі сказала? Привіт? Як справи? Давно не бачились? Давай поговоримо? Точно знаючи, що я б не хотіла продовження всього цього, забутого, присипаного листям, старим і гнилим.І все ж.ТИ вже інакша, мені ти дала знання.
Мокрими пальцями, замерзлими розкопуючи спогади...
Коли прийде зима...На Миколая тоді падав сніг і ти слухала Трістанію, перед тим Крематорі,і Театрів.Потім кредлів.Чому я не можу викорінити це.
Ні, ти не думай, я забула образиЮ, я пам"ятаю тільки все добре, і все ж.Я знаю, тоді від тебе віяло самотністю.Я знаю...Але я не уявляю, що можна щось повернути, нажто багато змінилося, надто багато...
Вибач, яне знаю що тобі сказати, і я не хочу продовження. Я присплю це в собі, накрию листям...Вибач...
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама