Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

special for DASK

24 декабря´07 15:27 Просмотров: 592 Комментариев: 4


Я піду.. і ти ніколи не згадаєш про мене.. але я буду пам"ятати.. бо саме ти мені відкрив цей неповторний світ.. він не заволодів мною, не поглинув мій розум.. я просту живу в ньому.. за своїми правилами..
Цікаво, де наразі перебуваєш ти..? Нехай це питання залишиться риторичним.. мені так буде легше..
Хочу лише сказати тобі - ДЯКУЮ.. за те, шо ти БУВ в моєму житті, за те, шо так багато зробив, аби я стала такою, яка я є зараз.. мя собі подобається..
З.І. Успіхів тобі у всьому! Справжнього і вірного кохання, на яке ти заслуговуєш, і якого так довго чекав.
Прощавай, я тебе відпускаю.. тепер вже відпускаю.. Я закохана, щаслива. Чого й тобі сердечно бажаю!
Будь щасливим!
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
Хто_Я  (аноним)  24.12.2007, 15:50
Оценка:  0
Хто_Я
Тепер все розумію... дивно... було таке і в мене... так шо на своєму досвіді промоделював навіть ситуацію... а думки хороші)... цікаво мені) ...хоч що там говорити...я не можу зрозуміти усе повністю...бо це треба відчути... а це лиш в тобі...отак то)
w0nDeR    24.12.2007, 15:50
Оценка:  0
w0nDeR
нас таких багато.. доля любить гратися з людьми.. але, як бачиш живі.. інколи були моменти, коли не хотілось.. але тепер я сповнена мрій, сподівань, планів.. Сповнена прагненням жити..для себе і ще для декількох дорогих мені людей.. Жити- це чудово.. Життя, яке б воно не було, треба, якщо не любити, то хоча б поважати..
Адже все в твоїх руках.. тільки ти можем змінити те, що тобі в цьому самому житті не подобається, замість того, щоб постійно на нього жалітися.. це так, думки вголос.. =)
Хто_Я  (аноним)  24.12.2007, 15:33
Оценка:  0
Хто_Я
Ну я заплутався... навіщо відпускати... чи ти закохана у іншу людину...? Хочу тебе зрозуміти...але ти так заплутала слова)
w0nDeR    24.12.2007, 15:33
Оценка:  0
w0nDeR
=) колись давно, я була закохана в людину, якій все це написала.. але вона так про мої почуття не дізналась, хоча, може, він і здогадувався..навіть трохи жалкую, що не сказала..може все було б і інакше.. але ми були друзями, не хотілось руйнувати таких відносин.. хоча, якщо я кохала.. тоя про яку тут можна говорити ДРУЖБУ..
Ну, та то вже в минулому.. Я писала про те, що відпускаю його, бо довгий час не могла цього зробити, чим себе мучила..в постійних думках про нього..тепер стало легше..
Наразі закохана в іншу, чудову й неймовірну людину..Щаслива, чого й йому бажаю.. от так..
Тепер все зрозуміло..?
Реклама
Реклама