Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Кінець...

26 декабря´07 17:40 Просмотров: 454 Комментариев: 2
Угу....це ще одна історія про кохання...просто я знаю що мені стане легше якшо я це напишу...ми разом вже півроку,якшо не враховувати малі проміжки часу коли ми розбігались....здавалось шо все добре,ми разом і все таке...я знаю,він був дуже прив"язаний до мене,ну і я відчувала теж саме...ми проводили разом цілі дні,кожен день ми зустрічалися....але потім,потім почалося навчання...потім я познайомилась з його другом...він взагалі не підходить як хлопець мені,я це розуміла,але повелася....я повністю захопилася ним забувши про ту людину котрій я небайдужа,котра цінила мене,переймалася через мене,а я тупо забила....Боже,яка ж я була ДУРА!!!я собі цього ніколи не пробачу!!!як я могла???його почуття з часом охололи...ні,вони не зникли,але зійшли на нівець....йому було майже паралельно...він все тримав в собі...я вже пізно схаменулась....я втратила довіру людини котру покохала...це перша людина на котру я не змогла забити....просто не змогла....я намагалась все повернути,я цього так хотіла...я немогла думати ніпрощо інше...так,я його згодом повернула,але це гучно сказано...так ми зараз разом і все таке,але він змінився...я сама в цьому винна,я відчуваю шо він боїться відкритись знову і це мені причиняє стільки болі...я просто в розпачі....я не можу розповісти всі тонкощі,я не маю на це права....але за час мого захоплення з"явилася в його житті людина котра кохала його напротязі 2 років здається...я не можу сказати точно...і все змінилося...це після неї почались тупі заскоки...тепер ця супер подружка має набагато більше нагод бачити його...а я....а шо я???я просто не можу нічого вдіяти...відпустити???????НІЗАЩО!я не зможу без нього...кажуть якшо справді кохаєш,то відпусти...якшо людина має бути в твоєму житті,вона повернеться....НІ!НІ!НІ!я просто не зможу його відпустити!в моєму житті зараз велике падіння...зламалися крила котрі так впевнено а стрімко росли росли...і як не гірко це визнавати,він мав право на те шоб їх зламати...сама винна...боляче,якже боляче...він навіть не уявляє як я мучаюсь весь час...якби я хотіла повернути час назад....я б багато чого за це віддала б...я й досі сподіваюсь на те,що все налагодиться...скажете ідіотка,а я по-іншому не можу...я живу цією надією.Я б хтіла все це забути як страшний сон..ніби і не було всього цього...але не можу...я кожен день згадую як нам було добре разом....мене вбиває одне єдине слово:БУЛО(((ні!я так мрію про те,що я зараз прокинусь і зрозумію що все це сон...що він дійсно поруч,що все добре...
Але все навкруги говорить мені про те що це ніякий не сон...за спиною ниють зламані крила,на очах з"являються сльози...ввігнаний ніж в серце....думки всі заповнені ним... я в розпачі...і нажаль тут ніхто нічим не допоможе...я кохаю його...і не хочу нічого іншого...я б рада підти,та не можу...мене утримує він...все шо пов"язане з ним...я так сподіваюсь отримати ще один шанс,я клянусь,я б не впустила його ..я так сподіваюсь шо все налагодиться...дурна,можливо це і є так,але це мені зараз хвилює менш за все....надія ще є...вона не може так просто без боротьби померти...я маю боротися за наше кохання...воно того дійсно варте!!!
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
EdelWeiss    26.12.2007, 19:03
Оценка:  0
EdelWeiss
Дафф, дякую, що ти є! Все буде гаразд. Я в вас вірю... ви мені також дуже дорогі! Я вас люблю! Люблю тебе, бо ти гарна дівчина, щастя за тобою! Чекай на нього!
Червнева    26.12.2007, 17:57
Оценка:  0
Червнева
Борись. Але, на жаль, втрачену довіру дуже важко повернути.
Популярные заметки a_ya_tomat
Реклама
Реклама
Популярные заметки