Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Інтерв'ю з Богом

26 декабря´07 18:42 Просмотров: 337 Комментариев: 0
Я бачила сон. Мені приснилося, що я беру інтерв'ю у Бога.
- Заходь, - сказав Бог. - Отже ти ж хотів взяти у Мене інтерв'ю?
- Якщо е Тебе є час, - сказав я.
Бог ніжно сказав:
- Мій час - вічність, а це достатньо, щоб усе зробити. Отож, що ти надумав Мене запитати?
- Що дивує Тебе найбільше у людях?
Бог відповів:
- Що їм швидко набридає бути дітьми, і вони поспішають вирости, а потім знову прагнуть стати дітьми. Що вони втрачають здоров'я, щоб заробити гроші, а потім втрачають гроші, щоб відновити здоров'я. Що занадто хвилюючись про майбутнє, вони забувають про теперішнє, і з цієї причини не живуть ні для теперішнього, ні для майбутнього. Що вони живуть так, ніби ніколи не помруть, і помирають так, ніби ніколи не жили...
Бог взяв мою руку у Свої, і якийсь час ми сиділи мовчки, потім я спитав:
- Як Батько, які життєві уроки Ти б хотів, щоб вивчили Твої діти?
Бог ніжно відповів:
- Що вони не можуть нікого примусити себе любити. Все, що вони можуть зробити, - це дозволити, щоб їх любили, щоб їх любили. Що найцінніше - це не те, що вони мають в житті, а ті, кого вони мають. Що недобре порівнювати себе з іншими. Кожного оцінять індивідуально на основі його особистих переваг і досягнень, а не на основі порівняння з іншими. Що багата людина - це не та, яка має найбільше, а та, яка потребує найменше. Що за кілька хвилин можна завдати глибоких ран тим, кого ми любимо, і що потрібно роки, щоб зцілити ці рани. Я хочу, щоб вони навчилися прощати, прощаючи. Щоб вони знали, що є люди, які їх дуже люблять, але просто не знають, як висловити свої почуття. Що гроші можуть купити усе, крім щастя. Що двоє людей можуть дивитися на одну і ту ж саму річ, і бачити її абсолютно по-різному. Що справжній друг той, хто, знаючи все про вас, все одно вас любить. Що не завжди достатньо, щоб вам пробачали інші, але і ви повинні пробачати самі.
Я сидів якийсь час, насолоджуючись цими хвилинами. Я подякував Богові за те, що Він приділив мені час, за все, що Він зробив для мене і моєї сім'ї. А Він відповів:
- Я тут 24 години на добу. Все що тобі потрібно зробити, - це покликати Мене і Я відповім.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама