Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Не існує нічого…Нічогісінько…

26 декабря´07 20:36 Просмотров: 504 Комментариев: 2
Не існує нічого…Нічогісінько….Сиджу , вибираю собі маску, яку роль я хочу зіграти? Не знаю…. Не прагну нічого, а там пустота……Всередині…. Здається вона роз’їдає мене…. Але вже нічого добре не буде…. Я знайду тебе? Серед всіх , пустих, роботів, корпоративних зомбі, обмежених людей… Яких цікавить лише те, що на них штани від Барбарі…. Які розповідають про свої численні перемоги, або про те, як вони сумують за тобою…..про свої здібності, про те, що таких, як вони, просто в природі не існує….. Набридло…. Постійне розчарування….. Все можна купити….. Майже все…..А де ти? Серед 6-тьох мільярдів людей тільки ти….Не хочу грати… Посміхатися тому, кого вважаю за ідіота….. Піклуватися про того, хто мені байдужий……Носити браслет, сплетений тим, чиє ім’я я скоро забуду…..

Статус депресія…..Тобі байдуже, але ти питаєш…Мені байдуже, але я відповідаю тобі…. В тебе параноя, ти мене в чомусь підозрюєш…. Криштальна ваза, яка для тебе ніколи не існувала, розбилася, вітер був занадто сильним…..В принципі, для мене також вона не існувала, це була лише тінь, ілюзія, плід моєї уяви…..Тому що, мені так хотілося, щоб вона існувала….Нудно було….Я починала переконувати себе в чомусь….Блін , фантазії вистачає…..Дуже швидко змінюється настрій…. А з ним і прагнення, бажання…. Мені нецікаво…..
Але мене бісить, що ти думаєш так, як я…. Одні й ті самі речі…. Таке враження, що борюсь сама з собою….Пофіг на саму себе…. Не подобається мені це відчуття…
Але нічого не поробиш…Ти в ігнорі…..Видалити тебе просто не змогла, навіть не знаю, чому…. Ніби щось відриваю від себе….А ти тичиш мені червоні троянди, думаєш, я не знаю, що це фальш…. Я тебе напрягаю….Ну і фіг….Тобі навіть впадло, ні… тобі нецікаво….. Немає предмету конфлікту…Нічого немає….
Люди прикидаються овечкою, та намагаються тебе з’їсти…, або траванути…. Прикидаються святими, хоча, це просто абсурд…. Не буває такого….
Моя помилка в тому, що не маючи достатньої кількості інформації, я роблю висновки…Нарешті я змогла це висловити однією фразою…..

Втамувати, і позбавити мене від цього може тільки твоя єхідна люб'язність....
Не хворію.....Хочу бути другом.....Байдуже....Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими....
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Gagarina_    27.12.2007, 11:59
Оценка:  0
Gagarina_
я знайду тебе і твоє сонце.............і воно буде світити вічно, чуєш вічно...........не важливо для кого, для нього, для ниХ, воно твоЄ
Vansy    27.12.2007, 11:59
Оценка:  0
Vansy
Дякую тобі...)Сонце.....люблю його.....)
Реклама
Реклама
Популярные заметки