Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

опус №знову

22 ноября´04 21:47 Просмотров: 349 Комментариев: 2
Я мрію. Я знову мрію. Про що? Про те, як буде знову щось траплятися, життя втратить розміреність і визначеність, знову з"явиться таке поняття, як доля, удача.
Я знову мрію про те, як десь знайдеться дівчина, для якої я дійсно буду єдиним. Але що мріяти? Діяти треба, шановні...
Хто хоче? :)
Власне, оцінити зараз можу лише свої плюси і мінуси. Плюси: я розумію (досить добре) тіло дівчини. В мене добре розвинена інтуіція. Своїй попередній дівчині я сказав, як то воно буде, ще тоді, коли про розрив наших відносин і мова не йшла. Я вмію повністю віддаватися почуттям. Романтик навіть трошки - життя навчило. До речі, вдячний саме їй за це. Інакше просто не знав би, що можу так говорити. Що можу погодитись на будь-що, аби лише побачити її. За це вдячний. Мої мінуси: вона каже, що я невдаха. Очевидно, це просто стиль життя. Я імпульсивний - можу бути дуже і дуже непередбачуваним. Іноді перший йду на розрив - якщо нічого не чекаю від відносин. І ще - тринькаю гроші. Це погано, як для сімейного життя. А як щодо простих стосунків - дуже навіть добре, аби мені на себе вистачало, та на букет квітів і пляшку вина, принаймні, у річницю...
Отож, шановна Невідома, я тебе кохаю... я шукаю тебе...
Роби і ти щось назустріч. Будь ласка.
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
  (аноним)  22.11.2004, 22:10
Оценка:  0
помойму что б ты неговорил...ты еще сильно любишь свою предвидущюю девушку...а сейчас просто ищеш ей замену...сильно похожую на нее..что б заглушить боль....могу дать тебе совет...может он не сильно умный..но искрений...забудь о прошлом....вычеркни из жизни...и начни жить севоднишним днем!!!
vessi    22.11.2004, 22:10
Оценка:  0
vessi
спасибо большое. совет дельный. но все на самом деле не так. я перегорел.. прошло. Вот и чудесно.
Реклама
Реклама