Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

полон

28 декабря´07 22:51 Просмотров: 392 Комментариев: 2
Це називається досвідом. Щоразу ми переступаємо через рани. І тільки так вони можуть заростати. А ми стаємо готовими до прийняття нових ран.

Самотність – це дар. Але, як і будь-яка коштовність, вона має потрапляти у правильні руки. Тому, хто здатен її витримати, пройти через її випробування і витягти з її серця камінь-самоцвіт. Потрапивши до слабака, самотність розтлумлює його, як комашку. Потрапивши до людини середньої сили, вона тріпає її туди-сюди, вона їй як чистилище, вона ще довго не може вирішити, скинути середнячка в купу роздушених чи винести на твердиню до кількох героїв. Вона душить людину зсередини. Повільно і довго.
(с) Карпа

Що ж воно таке? Звідки цей сум??
Все ж добре. І я не одна, і Ти не один.
Я - не самотня. Здається. То що ж це за відчуття? Коли навколо люди, а ти стараєшся бути відкритою, усміхненою, іноді добре виходить і всі дивляться на твою посмішку, радіють твоїм жартам, говорять приємні речі і все так добре. Так добре. Але страшно залишитися з собою наодинці. Краще ні про що не думати.Не турбувати пам'ять.Але часом треба ж вилити емоції солоною речовиною...Сидиш і плачеш. Просто. Просто тому, що тобі в цю мить це треба. Просто тому, що сьогодні смуток був спритніше і спогади сильніше, і ти не встигла втікти. Попалася.
Дала їм волю. Здалася. Просто щоб відпочити від постійного контролю свого стану, настрою, від того, що ти відчуваєш цю маску, тільки коли ослаблюєш її трошки. Ти не дозволяєш собі бути грубою, нещирою, невсміхненою, невпевненою, не дозволяєш собі плакати, коли вже сльози тиснуть в горлі.Але ти стримуєшся. Ти мусиш себе стримувати. Повинен. Мусиш. Зобов'язаний. Інакше ніяк.
І правильно. Так і має бути. Так легше.
Але легше буде потім..а зараз плачу..просто плачу..
і сльозинки одна за одною..кап кап кап


Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Darlying    28.12.2007, 23:13
Оценка:  0
Darlying
Слёзы чистят душу!Плакать полезно!Хотя мы обычно плачем больше чем смеёмся!Странно!Почему?Жизнь ведь дана нам один раз, и нужно прожить так, что б это было ярко, а мы поживаем её в чорно белых цветах...Давай больше не плакать?
КошкЪ    28.12.2007, 23:06
Оценка:  0
КошкЪ
поплач. стане легше...
Реклама
Реклама