Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Чому люди люблять серіали?!?!?!?!

29 декабря´07 18:39 Просмотров: 679 Комментариев: 2
Чому люди люблять серіали?!?!?!?!
Всі з нас хоча б раз дивилися серіал від початку до кінця, він захоплював нас. Ми чікали кінця і розгадували, що ж станеться???Чи уде Пушкарьова зі Ждановим?????Або Макаров добьється уваги Поліни Сергієвної?????Чи яка все ж таки Таня буде з Сергієм з серіалу „Тетянин день”. Авле найулюбленіший перегляд напевно 99% жінок. Це Дом – 2. По-перше: там не має сценарію,(так думають); по-друге: там будують кохання (з відтінком слави) і по-третє: азарт, хто все ж таки виграє будинок і граються вони вже третій рік. Питання: чому жінки дивляться Дом – 2 ????????, я кажу не про тих, які дивляться якщо не має чого подивитися, а про фанаток реаліті-шоу. Відповідь: бо як то кажуть всі жінки дуже емоційні і сентиментальні, але це не виправдання, в багатьох цих фанаток просто не має нормальнихвідносин з представниками чоловічого роду. Ось вони зітхабть перед екранами телевізорів, коли Рома зробив подарунок Олі, або коли Семік відвіз Настю на романтичну вечерю з усим звіринцем. Ну тобто:
- Семік, зая ти просто киця.
- Настуся – ципльонок. Ти моя буся, я тебе так люблю.
А потім чмоки, залізування, облизування один одного..............
Глядачки сидять і радіють за них, але в той же час кусають нігті, лікті і тощо. Бувають випадки закохування в усих цих зайчиків, котиків, бусінок, сонечок, сусликів і т. д. Я маю на увазі учасників теле проекту Дом – 2. Але тут вже гірша ситуація ніж кусання ліктів, тут вже маємо справу з головою та серцем. З цими глядачками дуже тяжко, бо якщо щось спитати під час перегляду Дом – 2. то в тебе може полетіти подушка. Пульт, або навіть щось поважче, в кращому випадку на тебе махнуть рукою і крикнуть: „ НЕ ЗАВАЖАЙ”.
Я дивилася Дом – 2, як на мене це просто зборісько туніядців, які отримують грощі, кривляють свої мордочки і заробляють славу під дивізом : „Ми будуємо кохання”.
Увага: у кого є зараження цією хвообою в квартирі.
Ліки: о 17.00 і 19.30 збирати пульти по всій квартирі, посилати хворих на цей час в магазин або кудись подихати свіжим повітрям, якщо всі предписання не допомогли, в цьому випадку відключати світло в усьому домі ( це ще й допомога сусідім), або відключати сковорідкою по голові хворих...
Побічні ефекти: можете самі отримати чимось важким по голові.
На останок хочу побажати всім жінкам, які дивляться Дом – 2, спробувати жити своїм життям, а не переживати за тих туніядців з екрану, я впевнена що у вас і своїх хлопот вистачає. Будуйте своє кохання в реальному світі....
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Your_madness    30.12.2007, 15:27
Оценка:  0
Your_madness
тоже не вижу смысла в этой передаче)
все с друг-другом переспали...
любовь мля...
:01:
Ирмачка    30.12.2007, 15:27
Оценка:  0
Ирмачка
Та да, там не любовь, а показуха.......
Реклама
Реклама