Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Поїздка

30 декабря´07 18:58 Просмотров: 424 Комментариев: 3
Вчора близько десяти вечора мені стукнула в голову ідея. Поїхати кудись з Києва, де люди ніби сказились і гребуть їдло ніби хотять наїстись на півроку вперед. Виїхати хоча б на кілька годин. Нічого кращого ніж Снітинка, що під Фастовом я нічого не придумав. Залишалось тільки загітувати брата, він на диво швидко погодився, хоча зазвичай його досить важко кудись витягти.
І от десь пів на восьму ранку, за вікном електрички проносяться дерева і стовпи, в одному вусі звуки залізниці в іншому грає Social Distortion.
Перше враження після того як я зійшов з поїзда: "Холодно!" Після того як ми трохи роздивилися що де знаходиться було вирішено обійти навколо обох озер.
Раз вирішено значить треба робити. Пішли якось навпростець через кущі, інколи наштовхуючись на стежку. Трохи походивши ми прийшли до висновку що мабуть в те озеро щось зливають, бо місяцями дуже смерділо. Потім брат побачив в зарослях кілька погризених стовбурів і поліз зразу їх роздивитись ну і я за ним, де ж я дінуся. Після огляду він зробив висновок: "Бобри" що відразу викликало в мене приступ сміху. Бобри на відстані не більше як 0.5 км від залізниці? :) А хоча хто зна.
Потім ми дерлися мало не рачки на схил, по якому проходить залізниця щоб добратися до іншого озера, а там потроху продирались через кущі. Пара бутербродів і чай з термоса на якійсь колоді змусили мене задуматись над тим нащо різні ресторани і кафе.
Результат цього семигодинного лазіння і морозіння: дуже сильно покращений настрій і дві-три більш-менш нормальні фотки.
P.S. Потрібно буде туди поїхати ще весною, літом і осінню.
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
йя_дуро*  (аноним)  15.03.2008, 08:30
Оценка:  0
йя_дуро*
бажання завжди є а ось можливості...нажаль....
йя_дуро*  (аноним)  14.03.2008, 10:04
Оценка:  0
йя_дуро*
візьмеш мене з собою?) Ніколи там небула...
Ivan_ST    14.03.2008, 10:04
Оценка:  0
Ivan_ST
Звісно, якщо матимеш бажання
Реклама
Реклама