Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

продовження...

30 декабря´07 21:16 Просмотров: 306 Комментариев: 0
Наша газета здається процвітає… Тільки прикро, що ми скоро закінчимо школу, і вже невідомо хто буде займатися цими інформаційними шкільними папірцями… Ну невже вони перестануть існувати?.. Та ну, ми підемо, але ж це не означає, що у школі припиниться життя… все буде так само вирувати, просто вже без нас.
Я поділилася цими сумними думками з Похою, і ми вирішили про це надрукувати статтю у газету…
Після цієї, досить таки прикрої газетної замітки до нас звернулися декілька човів з 8-ого чи 9-ого класу – вони стали цікавитися чим можна допомогти. Що найцікавіше, вони – це дівчинка і хлопець. Ми спочатку не звернули на це уваги, але потім, побачивши цей схожий вогник в їхніх очах згадали себе… нехай у нас все було не так, але іскра була, як не дивно.
Ну от, ми і почали їх готувати до майбутньої відповідальності, що зненацька звалиться на їхні плечі у вересні. Ми з Похою почували себе, неначе батьки, з одного боку газетні батьки, які розповідають, коли її треба годувати, коли виводити на прогулянку і т.д., а з іншого боку як батьки цих яскравих зірочок, що щойно засвітились своїм першим я, спільним я, важливим, великим і цікавим я.
Майже щодня вони тягли нас у комп’ютерний клас і змушували розповідати їм про усілякі поліграфічні програми, текстові редактори і т.д. Вони були настільки зацікавлені, що нас це вже потроху починало лякати.
Щоб їм було легше вчитися, ми кликали їх завжди, коли вирішували всі ці «наші» проблеми, коли збирали і друкували статті, коли домовлялися з вчителями і директором. Вони помалу розбиралися у тонкощах цієї справи. Тому ми дали завдання зробити наступний випуск самостійно. Маю сказати, що вийшов він досить непоганий… і ми з Похою впевнилися, що без нас газета точно не «загине»…
Після цього номеру ми вже майже не займалися її випуском, лише іноді допомагали. До того ж у нас було вдосталь своїх перед вступних справ, тому це для нас стало Великим Спасінням. Ми були щасливі з того, що все вийшло так, як вийшло.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама