Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Всем оранжевым

25 ноября´04 12:30 Просмотров: 867 Комментариев: 23
Это позиция одного из наших активистов в конторе.

Доброго всім дня!

Я хочу звернутися до всіх вас, а також через вас до всіх ваших рідних, знайомих, колег по роботі та всіх всіх, хто зможе прочитати цей лист.
Ми зараз стојмо на межі корінних змін. Особисто я дуже радий, що маю змогу жити та спостерігати такі подіј в Украјні. Я вважаю, що не лише Росія та Беларусь, а й цілий світ має взяти приклад з украјнськој демократіј. Протягом досить тривалого часу я не бачив ще Украјну такою єдиною, такою могутньою, такою незалежною та людей, які нарешті повірили у власну перемогу, перемогу розуму, правди та добру. Це неймовірно. За стільки років Украјна отримали таки шанс стати на шлях розбудови дійсно демократичној та незалежној держави.
Насправді я не хочу зараз писати гасла, які ви можете почути від нашого народного Президента та його оточення. Я лише хочу повідомити вам, що з цієј миті я та мој колеги переходимо на спілкування лише украјнською мовою. Це не лише у знак протесту проти бандитського режиму та людей, які нехтують нашими інтересами та життям, це громадянська позиція та повага до украјнськој культури. Ми пропонуємо приєднатися до цього. Особисто я хочу, щоб мій приклад став для багатьох принциповим, оскільки я не є украјнцем, всі ви знаєте це, але я поважаю крајну, у якій живу, працюю та маю сім'ю. Я хочу, щоб Украјна нарешті отримала незалежність та стала крајною для украјнців, щирих та добрих, веселих та розумних, оптимістичних та прогресивних. Я вірю у це, я хочу цього і я впевнений, що ми це заслужили.
Якщо вам важко розмовляти украјнською мовою, ви можете продовжувати розмовляти російською. Але я пропоную вам спробувати. І не важливо, що деякий час ви будете відчувати дискомфорт чи якийсь там сором. Всі поряд з вами розуміють це і будуть ввічливо ставитись до вас. Разом ми допоможемо кожному, разом ми дійсно є силою!

Друзі, я вірю в вас, я вірю у себе, я вірю в Украјну, це не просто слова, це крик душі, якій вже набридло дивитись на цинічні гвалтування нашој крајни. Я розраховую на вашу підтримку, на ваше розуміння, на вашу віру.

І останнє. На жаль, ми всі бачимо відношення до нас так званих російських "братьев". Я ніколи не піднімав національні питання (самі розумієте чому). Я ніколи не стану на шлях фанатичного націоналізму чи шовінізму. Але я проти того, щоб нерозумні та політично відсталі росіяне нав'язували нам своє бачення јх способу життя, свою політику та фінансово-політичну експансію. Ні в якому разі я не хочу налаштовувати вас проти, оскільки ми є сусідами, у багатьох з вас там родичі, але я дуже хочу, щоб всі ви своєю громадянською позицією показали Росіј, і перш за все старому чекісту Путіну, що ми є вільною крајною, вільним народом, який буде обирати сам своє майбутнє, свій шлях до демократичного суспільства та не буде підтримувати того "царька", який штовхає весь свій та інші народи на кровопролиття.
Я впевнений, якщо ви правильно пояснити својм близьким та родичам, друзям, що відбувається в Украјні, чого ми прагнемо та як намагаємося захистити свій вибір, вони зрозуміють, підтримають нас і ми дійсно зможемо налагодити старі добрі стосунки.

Вірю в вас, ставлюсь з великою повагою до вас та вашого вибіру. Ми вже перемогли! І це перемога всіх нас!


З повагою до патріотів своєј крајни,

Хачатурян Сергій
Пожаловаться
Комментариев (16)
Отсортировать по дате Вниз
  (аноним)  25.11.2004, 15:14
Оценка:  0
"я не бачив ще Украјну такою єдиною, "
Єдиною????? зараз Україна наша розколюється нгавпіл завдяки закликам цих збанкротілим політикам. Вони почали громадянську війну. Людей перетворили на зомбі. а ті кажиш "єдиною".
Оглянись навколо.....роззуй очі.
Za*faran    25.11.2004, 15:14
Оценка:  0
Za*faran
Вот именно, открой глаза! Гражданская война - это когда я против тебя. А я не против! Это когда брат на брата, а они вместе!
Противостоит кучка воров целой нации! А это не гражданская война.
Етна_    25.11.2004, 13:03
Оценка:  0
Етна_
Я сказала ЩЕ!
Za*faran    25.11.2004, 13:03
Оценка:  0
Za*faran
!!!
Етна_    25.11.2004, 12:48
Оценка:  0
Етна_
Нажаль, ще не перемогли...
Za*faran    25.11.2004, 12:48
Оценка:  0
Za*faran
Но многие еще надеются.
RAMS  (аноним)  25.11.2004, 12:38
Оценка:  0
RAMS
повторять про мой адрес в графе ТО: - еще раз надо?
Za*faran    25.11.2004, 12:38
Оценка:  0
Za*faran
я не понимаю.
RAMS  (аноним)  25.11.2004, 12:32
Оценка:  0
RAMS
это было от тебя? еще раз забудешь поставить меня в бланк коппи, и сунешь в общий адрес, .... не стоит так поступать вообщем....
Za*faran    25.11.2004, 12:32
Оценка:  0
Za*faran
Я сделала не пересылку, а переадресацию. Поэтому ты увидел у себя письмо от Сергея.
Реклама
Реклама