Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Акція „Патріота України” проти ЕСМ у Харкові

4 января´08 17:20 Просмотров: 414 Комментариев: 0
29 грудня об 11:00 годині Харківською обласною організацією “Патріот України” було проведено пікетування суду по справі обвинувачення активіста ЄСМ в руйнуванні каменю УПА. Близько 30 бійців організації “Патріот України” прийняло участь у цьому заході.Цікаво, що раніше цього ж дня в підтримку ЄСМ були заявлені два мітинги, проте жоден з них так і не відбувся. Прийшовши десь о 10:30, ми побачили малу купку дегенератів похилого віку з червоними стрічками та декількох картавих представників “демократичної національності” з проросійських організацій, які, заздалегідь помітивши нас, швидко ретирувались та зайшли до будівлі апеляційного суду. Засідання було заявлено як відкрите, проте коли до будівлі потрапила старшина нашої організації, суддя нашвидкоруч винесла постанову про обмеження кількості присутніх в залі, тому на самому процессі побувати патріотам не вдалось.

В будівлі суду виникла сутичка між націоналістами та декількома представниками міліції, підкріпленими спецпідрозділом “Грифон”, у якій патріоти відбили свого активіста, котрого намагались затримати за звинуваченням у “погрозах життю та здоров’ю” відомому українофобу єврею Макарову, який маскується під росіянина та очолює Харківський осередок “Русского Блока”. Тим часом на вулиці проходив мітинг, де лунали гасла: “ЄСМ - за грати! Вандалів - в тюрму!”, “ЄСМ – вокзал, Росія! ЄСМ – вокзал, Ізраїль!”, “Україна для українців!” Під час мітингу були озвучені наші вимоги, серед яких:

1. Провести детальне розслідування злочинів ЄСМ на території України. Виявити винних у актах вандалізму, наруги та закликах до ліквідації суверенітету України та жорстоко їх покарати. Саму організацію заборонити.

2. Заборонити організації та партії, які відверто симпатизують ЄСМ та є прикриттям для діяльності їх активістів. Здебільшого це: партія “Київська Русь”, Конфедерація Труда України, Прогресивна Соціалістична Партія України.

3. Заборонити в’їзд на територію України всім, хто так чи інакше пов’язаний з діяльністю ЄСМ.

На акції були присутні представники ЗМІ. Необхідно зауважити, що присутність патріотів позитивним чином вплинула на рішення суду. Апеляційним судом було прийняте рішення відновити справу по ЄСМ.

Організація “Патріот України” має давні “теплі” стосунки з ЄСМ: протидія та зрив так званих “імперських маршів” у Києві та Харкові в 2006 та 2007 рр., зрив та перешкоджання усім відомим нам мітингам ЄСМ у Харкові, недопущення спалення української символіки перед міськрадою та головним управлінням СБУ в Харківській області, покарання голови ЄСМ-Харків невідомими патріотами, після якого він попросив політичного притулку в Росії. Ми щиро сподіваємось, що наступного разу український суд винесе українське рішення, бо якщо ЄСМ не покарає український суд, його покарає українська вулиця. Організація “Патріот України” обіцяє додати до цього всі зусилля.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама