Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Чому?

5 января´08 20:56 Просмотров: 548 Комментариев: 3
Я не розумію позицій деяуих людей... ну ось, коли ті дівчина, то ти повинна носити спідницю довжиною не більше 3 сантиметрів, завжди бути нашпакльованою, не розумітися на компах, триматися на височенних шпільках і те де.. мене, наприклад, ця позиція зовсім не влаштовує... я ходжу у кєдах, я тільки інколи можу гарненько причипуритися, мені довподоби джинси, я граю у лінєйку, кс, доту і інше(хоч й не дуже добре)... але все рівно мен пускають на сміх...мов би мені б краще у квартирі прибиратись, ніж чоловічі справи чінити... а не хочу, не хочу! може я повинна біла хлопчиком народитись.. не повєзло, буває ж таке... але хочецця, дуже хочецця фанатіти як дівчина, і бувати трохи крейзі як мучачик...але якого біса потрібно від мене іншим... якщо їм щось не подобається - то в сад...
я ж просто хочу бути собою! чого це цікавить інших?
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
MaloEEE    12.01.2008, 00:21
Оценка:  0
MaloEEE
дякую усім за ведверте співчуття, але дійсно, іноді це приносить безліч хдопотіф у житті...як би це сумно не звучалО...але дякую за ОООгромну підтримку...бажаю вам всього найкращого за моє підняте настроєніє)))
CHEREE    06.01.2008, 08:36
Оценка:  0
CHEREE
извеняюсь что не по украински я поддерживаю Настюшу из-за чего ты вообще переживаешь!!! многие девушки носят маску чтобы потходить под сегодняшний стереотип девушки ну им это всеравно надоест или уже надоело а ты такая какая ты есть в этом нет ничего плохого истранного это наоборот только хорош некаждый человев может самовыразится а у тебя это отлично получается и поверь прийдет тот день когда те девушки будут тебе завидовать если они уже тебе незавидуют! :01: что ты такая естественная оригинальная темболее скажу тебе как мущина что нас чаще привлекает чтото неординарное новое незнакомое а не девушки по планшету гордись своей особенностью!!!!!! :05:
НаСтЮшА_РуЛиТ    06.01.2008, 00:32
Оценка:  0
НаСтЮшА_РуЛиТ
Просто ти відрізняешся від інших!Ти не така,як всі!Для хлопців це дуже дівно,хочу,я вважаю,що тут немае нічого дивного!!Кожна людина повинна жити так,як цього вона бажае,робити усе,що завгодно,бо це її життя врешті-решт!А тобі,я хочу сказати,щоб ті не засмучувалась,бо життя прекрасне!И не звертай ні накого уваги!!Особливо мені завжди байдуже,що про мене скажуть!! :09: Заходь до мене у гості,я буду цьому дуже рада))
Реклама
Реклама