Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Свято амнезії

5 января´08 22:13 Просмотров: 365 Комментариев: 0

Цього року українське телебачення вирішило нагадати все те, що ми могли забути. Як інакше пояснити повну відсутність нових новорічних проектів? Провідні канали запропонували нам несмачне меню із прострочених фільмів, шаблонних «вогників» та минулорічних мюзиклів. Але більшість людей досі проводить передноворічну ніч, навіть день, перед телевізором у пошуках розважливих програм. Кожний канал по-своєму «забивав» ефір, частіше запиленими ще з 2006 матеріалами.
Зваживши, можна скласти рейтинг телевізійних «баянів».
На останньому, себто п’ятому місці, «Новий канал», який, окрім двох частин «Один вдома», показав нам свій проект «Фабрика зірок».
На четвертому – НТН. Весь день транслювалася класика новорічного кіно: «Дванадцять місяців», «Іронія долі», «Самогонники», «Карнавальна ніч»… Звісно, незламні традиції та… величезна економія.
На третьому місці, ICTV, яке для неуважних повторило «Мільйон від Діда Мороза», комедію з «Лесею» та «Ромою», відзняту позаторік.
Особливо відзначилось СТБ. Повторити номер минулого року із записами концертів Задорнова було геніальною ідеєю. Звісно, минуло аж 365 днів, люди призабули гостроту пера письменника та, не дай Боже, його вигляд. Але найбільше здивувало потужне 1+1. Перший приз за показ позаторішнього «Кривого дзеркала», яке встигло набриднути навіть тим, кого формат петросянщини задовольняє і навіть смішить.
На фоні всього цього інформаційного синхрону можна виділити хіба-що Інтер, який зняв 50-хвилинний мюзикл та запустив в ефір новий фільм Байрак.
З розрахунку наших телевізійників, глядачів мала б накрити ностальгія за минулим роком, який проводять так само як і зустрічали… Але план був приречений на провал, адже ми при добрій пам’яті. Лише залишається очікувати нового свіжого свята, щоб дізнатися стратегію українського телебачення: в наступному, 2009 році, ми згадуватимемо 2006, отримаємо нову порцію дешевих «вогників» чи, нарешті, спостерігатимемо оновлення ТВ?
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама