Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

"Патріот України" взяв участь у відзначенні 99-ї річниці з Дня Народження Степана Бандери

6 января´08 14:02 Просмотров: 597 Комментариев: 5
1 січня 2008 року о 18.00 члени Київського Міського Відділення ВГО «Патріот України» взяли участь у відзначенні 99-ї річниці з Дня Народження Провідника ОУН(революційної) Степана Бандери. Урочиста смолоскипна хода розпочалась від пам’ятника Т.Г. Шевченку і пройшла центральними вулицями столиці. Попереду колони націоналісти несли великий Державний Прапор і портрет славного сина української Nації Степана Бандери.

Нажаль як організація ходи так і настрій більшості учасників цієї урочистої події бажав бути кращим, і лише бійці «Патріоту України» та окремі члени інших організацій задали організаційний тон в колоні націоналістів. Кияни та гості столиці здалеку чули як гасла і славні, присвячені ОУН-УПА, Шухевичу й Бандері так і гасло, за яким відразу всюди впізнають Патріот України – «Одна Раса – одна Nація – одна Батьківщина – це Україна» - це йшли стрункими шеренгами члени «Патріоту України».

Акція закінчилась виконанням Гімну України на Майдані Незалежності.

Беручи до уваги той факт, що «Патріот України» був створений як Організація прямої дії. Саме чином, а не словом ми підтверджуємо свою відданість Ідеї Nації.

Починаючи з 2008 року КМВ ВГО «Патріот України» відмовляється від активної участі у заходах ретроспективного спрямування і спрямовує всі свої сили на заходи націозахисного характеру.

Ми не кричимо на кожному розі про свою шану до Бандери і безмежну любов до України, ми доводимо це на ділі, продовжуючи славну справу боротьби Української Nації за свої права і власну державність.

Козаччина, Хмельниччина, Гайдамаччина, боротьба українців за свою державність на початку ХХ століття, діяльність УВО, ОУН, звитяга дивізії "Галичина" і більш ніж 10-річна боротьба УПА… Але боротьба ще не завершена – Українська Nація не є господарем у свої державі. Саме тому Українці стають на наступний етап своєї боротьби – у лавах “Патріоту України” за Велику Україну.
Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
Тоталитарист    27.03.2008, 21:49
Оценка:  0
Тоталитарист
Нет, я лучше подожду - патроны не казённые
UA    27.03.2008, 21:49
Оценка:  0
UA
блін, ну істерика!!!! Капітан СС?? По перше, де ти бачив капітанів СС? По друге, з чого ти взяв, що Шухевич, який боровся з німцями так само як і з червоними, був "капітаном" СС???? :D
маразматик блін)
Тоталитарист    27.03.2008, 02:09
Оценка:  0
Тоталитарист
Если гипотетически представить победу Германии, капитан СС Шухевич, вероятно, хорошо жил бы, но вот все остальные по плану "Ост".
UA    27.03.2008, 02:09
Оценка:  0
UA
Капітан СС?? АААА, вбийте мене, бо помру сам.. зі сміху)
Lunya-TenshiTV    07.03.2008, 23:37
Оценка:  0
Lunya-TenshiTV
Саме тому Українці стають на наступний етап своєї боротьби – у лавах “Патріоту України” за Велику Україну....добре сказано... :62:
Реклама
Реклама