Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Новорічний відпочинок + Буковель

7 января´08 1:07 Просмотров: 397 Комментариев: 0
І так святкував я НР, в нашому ресторані "Сарни". У мого друга був День народження, його привітав дід мороз та снігурочкаWink, і всі хто був там присутній.

2 січня 2008 року, в 5:00 виїхав відпочивати на гірськолижний курорт БУКОВЕЛЬ. Посились в перед місті Яремче (6 годин їзди). В путівку, було включено 2- разове харчування + проїзд до самого Буковелю, екскурсія, відпочинок на чотири дні коштував 630 грн. Сезон - як завжди дорого. І переконався в цьому, шоб покататися на лижах потрібно в день: лижі на прокат 80 грн (це остання модель, і нові, можна і гірші візяти від 40 грн.), лижні окуляри 20 грн., абонемент на цілий день - 200грн., обід на двох чоловік 101 грн. (перше - 12грн, друге з гарніром ~ 30грн. , салати~10-15, кола 0,5-10грн.). Кругом реклама Хортиці, і коштує 50гр. цього добра 10грн. Великі черги на підйомниках, можна простояти і годину.

Трас для спуску хватає, багато для новачків, були траси для опитних, але більшу частину їх можна віднести, до новачків, чорних трас небагато, але і їх можна віднести, для дуже опитних. Спускався з них майже всіх.Cool Так як там відпочивав наш президент пан Віктор Ющенко, дві траси було закрито, самий найдовший спуск, приблизно 2,5км.

Людей було як в мурашнику мурах. Що напідйомниках, що на схилах. Менеше їх було на складних трасах.

Траси, деякими частинами були обледінілі, час від часу включали гармати, з штучним снігом. Спускався, під однією, як раз напір весь в мене попав, я навіть втратив рівновагу.

Пейзажі дуже красиві, температура була -20, -30.

Задоволення від катання на словах непередати. Мало такого відпочинку. Можливо в лютому поїду в Славськ.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама