Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Час лікує

7 января´08 18:55 Просмотров: 836 Комментариев: 2
Час лікує. Я раніше не вірила в це, а зараз впевнена на всі 100%. Сьогодні для нас ця проблема здається величезною, а через деякий час ми просто сміємось над нею. Це ж стосується і душевного болю. Минає час і рани заживають, хоча, погоджусь, що рубці залишаються. Але це наше минуле. Якщо воно було таке, то ми на це заслужили, якщо ми були з кимось, то цей хтось був вартий того. І не треба звинувачувати нікого у власних невдачах чи стражданнях, адже першоджерелом є ми самі. Без минулого немає майбутнього.
Коли здається, що все погано, потрібно задуматись над тим, що є люди, яким ще гірше. Навколо стільки сумних історій та скривджених душ: діти ростуть без батьківської любові, шукаючи притулку, а, іноді, звичайного доброго слова; люди втрачають одне одного, розуміючи, що життя скінчилось. А ми якимись нісенітницями псуємо собі настрій. Воно того не варте!!!!
Чому ми цінуєм тільки те, що втрачаєм? Це одвічне питання кожного, але одні знаходять відповідь на нього рініше, а інші пізніше (якщо взагалі знаходять). Цінуймо одне одного та поважаймо. Думки матеріальні - як думаєш, так і буде. Життя на стільки коротке, що не варто витрачати завтрашній день на виправлення помилок, які ти зробиш сьогодні!!!!!!!!!
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
vatanebe    03.05.2008, 00:57
Оценка:  0
vatanebe
Час не лише лікує. Час дає відповіді на всі поставлені запитання. Час переконує, не переконуючи. Час виконує обіцянки. Лише час - найвірніший союзник у твоїй вірі. Час і справді ніколи не звинувачує, час навчає... і прощати теж. :05:
Ledi_Vi    12.02.2008, 21:40
Оценка:  0
Ledi_Vi
привіт :01:
гарно написала :62:
правда шкода, що над такими речами замислюються - одиниці...
Реклама
Реклама