Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Секс і не місто

7 января´08 23:45 Просмотров: 588 Комментариев: 4

Пам`ятаю як ще вчилася у школі дуже захоплювалася українським письмом у Інтернеті, серіалом «Секс і місто» та своїми мріями про гарне майбутнє.
Було таке навіть, що я писала книгу… щось на подобі «Секс і місто», але там було три дівчини дві брюнетки одна блондинка, одна була пихата дві були добрі, вічно закохані, та вічно талановиті, і жодна з них не була щаслива зі своїми хлопцями. Пройшло трохи часу, і кожна з них знайшла собі гарного парубка.
Одній чорнявці здалося, що вона виграла джек - пот на все життя і з кавою у постіль, друга була в захваті від романтики зі своїм принцом, третя та, що білявка, не давала йому вибору і вважала, що вона головна у стосунках і взагалі вона володіє світом, темними силами і всіма грошима на планеті Земля.
Йшли дні, тижні, місяці і рік настав, одна вже де кілька принців змінила, друга з одним і тим же зосталася, хоч кави в постіль жодного разу не отримала і ніякий він не джек – пот і може не на все життя, білявка має за свого бідолаху заміж вийти, той їй каблучку «під дулом пістолета» на палець натягнув.
Якщо чесно дуже хочеться зробити стрибок в минуле, забути про те, що з нами сталося за майже 2 роки, радію хоча б від того, що «Секс і місто» зовсім не змінився.
А все одно досі хочеться потрапити до романтичної казки з сучасними героями, де ти будеш завжди щаслива і подруги будуть завжди з тобою зустрічатися десь за кавою, і щоб коханий твій був на 7ому небі тількі від твого погляду, я не кажу про поцілунки.


Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
Li_Jay*    08.01.2008, 06:56
Оценка:  0
Li_Jay*
а девчонки я так за вас рада=))))это так круто ....когда есть кому поддержать....)))Цемаю масики)
agirlisintulips    08.01.2008, 06:56
Оценка:  0
agirlisintulips
да всётаки друзья это очень важно!!!!! и мне приятно знать что у меня они есть..... и не просто какие - то там а очень крутые и вечные
Ooh_la    07.01.2008, 23:54
Оценка:  0
Ooh_la
я все пам"ятаю.... білявка відбилась...а 4ою людиною був хлопець))хехе, бачила його сьогодні, не дуже) але ми з тобою назавжди залишимось вічно закоханими) не обов"язково у хлопців.. ми з тобою завжди кохали саму суть кохання, багато чого змінилось за цей час.... але ми знаходимо час одне для одного...і це саме те що потрібно... бо як ти завжди казала , ти ніколи через мене не плакала.. а я завжди могла розповісти тобі найгірше що я знов наробила...а ти завжди підтримувала... фак Аліна...ти все розуміеш і завтра в нас буде найсмачніша кава с димов цигарок.
agirlisintulips    07.01.2008, 23:54
Оценка:  0
agirlisintulips
моя ти кріхітко... і не хай хтось скаже що жіноча дружба сакс.... може в когось так але ж не в нас
Реклама
Реклама