Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

сьогодні

29 ноября´04 3:50 Просмотров: 345 Комментариев: 3
сьогодні вдома буде тихо. сьогодні там буду лише я. буду тихо сидіти, дивитися за вікно у ніч... споглядати зірки, затягнуті хмарами - їх не буде видно, але я їх буду бачити. треба ж інколи мріяти і про щось високе. загалом відчуваюся розчарованим. відчуваюся спустошеним. відчуваюся порожнім. хочеться взяти лезо і перервати цю всю брудну річ під назвою життя. але це занадто нудно. буває просто таке, що немає часу навіть померти... я хочу сьогодні відсторонитися від усього, провести чистку своєї душі, зробити себе самого у ній. друзів немає поряд - принаймні, вони ніяк не заявляють про свою присутність.
усе навкруг - лише декорації до п"єси, яку я граю у своєму житті.
"...за сахар в чай заплати головой - получишь соль на чужой земле..." - я саме зараз на Чужій землі. Божеволію. Осіння депресія. Хочу закохатися. Не можу. Вигоріло щось, перегорів якийсь проводок у змеханізованій душі. Стало нудно жити. Стало нудно вмирати.
Опадає сніг. Повільно дурію.
Болить серце. Важко жити. Часом допомагає Наталя - як старий друг, вірніше, бойова подруга :) Ти вже пробач, що я тебе так називаю... До речі, допомагає ще одна людина. Теж з офісу. Wife. Може, у її особі я знайду ще одного друга?
Пісні змінюють одна одну у плейлісті...
Сжатья и разрывы, новые спазмы и муки...
...
Голос разума - слабый-слабый, тихий-тихий...

Дайте мені шматочок щастя...
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама