Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

я знову хвора

11 января´08 20:37 Просмотров: 522 Комментариев: 10
Ти дурний.
Я тебе не бачила цілий місяць, і впевнилась у тому, що ти дурний.Або дурна я.
Бо не розумію важливих речей. І не можу зрозуміти тебе.
А ще я дурна тому, що за цілий місяць мені не набридли постійні думки про тебе. Знаєш, дійсно, до всього звикаєш, як звикаєш до милих серцю буденних неприємностей, на які з часом вже не звертаєш уваги… Так дивно, я безглуздо вважала, що забуду тебе через три дні, але на мій щирий подив цього не сталося. Може десь там, у глибині душі, щось вже давно знало та очікувало маленького струсу, але глибини моєї душі переді мною не виправдовуються, тож мені був на деякий час забезпечений відносний спокій. Як можна здогадатися, продовжувався він дуже недовго.

Коли в тебе починається навіть звичайнісінька хвороба – кашель та липкі ріки з носа, але ти мусиш більшу частину дня проводити у ліжку – очі теж хворіють і починають дивитись на світ стомлено і якось приречено. Бо коли день просто милуєшся плямою на стелі, буденні проблеми починають потроху втрачати свою важливість та необхідність, і неконтрольований потік думок приводить до висновку, що життя – це лайно, і ти живеш у лайні, і вибратися з нього вже ніколи не зможеш… І тобі не допоможе ні вступ до престижного вузу, ні ці дурнуваті тести, ні прекрасний атестат, ні вивчені формули з тригонометрії…Одна людина якось спитала мене, «ось навіщо ти так надриваєшся, вчиш, зазубрюєш розумні сполучення, як ти їх зможеш використати у звичайному житті?», я почала активно захищати тригонометрію, і накинулась на цю думку з аргументами типу «тоді навіщо нам взагалі ходити до школи, вивчати різноманітні науки, якщо переважна більшість нас може провести залишок життя вдома біля телевізору, і тоді нумо просто вивчати рецепти від бабусі та опановувати нові моделі пилососів», щось таке, приблизно, але на той момент я була дійсно впевнена, що мені це вкрай необхідно, вчити цю кляту тригонометрію, щоб отримати прекрасний атестат, щоб написати ці дурнуваті тести, щоб вступити до престижного вузу… Так смішно одного разу просто обернутись та проаналізувати свої дії, котрі спрямовані на досягнення ЧОГОСЬ, високого та далекого, а може взагалі нікуди не спрямовані, тоді це ще веселіше – виявляється, всі зусилля були марними. Зрештою, кожну людську мету можна принизити та висміяти, було б бажання. Але набагато важче, усвідомлюючи це, продовжувати своє існування та шукати новий сенс життя, не впадаючи у депресію.

Дорослішання – це коли ми намагаємось не думати про сенс своїх вчинків.
Пожаловаться
Комментариев (10)
Отсортировать по дате Вниз
Созерцающий    09.04.2009, 23:40
Оценка:  0
Созерцающий
не соглашусь...)..."Дорослішанн я – це коли ми намагаємось не думати про сенс своїх вчинків.
" как раз очень даже наоборот...)...
Willer    23.03.2008, 23:06
Оценка:  0
Willer
Неа... Пессимисты программируют себя и свой мир на неудачу заранее, а описанное тобой - это как-раз принцип реалистов. Антидепрессанты же дают лишь короткую иллюзию успеха, сравнимую с алкоголем или гашишем. В Голландии разрешена марихуана, в США - депрессанты, хотя на самом деле ничто извне не способно сделать человека счастливым, только он сам. И когда ты поймешь, что помехой к счастью служит только один человек - тот, которого ты видишь в зеркале - только тогда твоя жизнь изменится. Все остальное иллюзия - чувства, медпрепараты, стимуляторы, алкоголь. Никакая любовь не сравнится в эквиваленте "концентрированного счастья" с реалистичным отношением к себе и к миру.
Willer    19.02.2008, 20:44
Оценка:  0
Willer
К удаленной заметке...

Не всегда наши ожидания оправдываются. Потому что мы ждем самый розовый вариант развития событий, а в жизни почему-то бывает наоборот :05:
сни*ок    19.02.2008, 20:44
Оценка:  0
сни*ок
да, и именно поэтому существуют пессимисты, которые ждут самого страшного, а когда случается что-то хорошее - это как неожиданный подарок... впрочем, антидепрессанты - тоже средство
Блблблблбл    16.01.2008, 22:34
Оценка:  0
Блблблблбл
бо натягнуты на себе то все важко,и треба чимало зусыль докласты))

так,як анечка сказала,це точно вже не жаба...я хочу ,щоб ты вжке прыйихала в суботу в кпи и побачыла...йогоооооо!!!и вин тбееееее...и все..и вы щаслыви надовго..блин,це так кльово,колы хтось подобаеться..я себе ненавыджу за те,що мени нихто не подобаеться..чи то так треба..не,тре когось любыты..костика не хочу любыты))прыдумайте мени когось,и я буду того))ну.не того..шо юля того..а инше того))
сни*ок    16.01.2008, 22:34
Оценка:  0
сни*ок
бгага))))))мені про Юлічку сподоб)))

хочеш Принца? того, з носом котрий? от люби його. здається, доволі мила партія для тебе. ви якось підходите одне одному))але це лише моя думка, я йому нічого казати не буду, не хвилюйся.

З.І. (ти помітила, що ця штука не тільки для друзів?може,не будеш так відверто про суботу і про курси?)
baddab    13.01.2008, 13:03
Оценка:  0
baddab
ага,саме "вай питві"..я ж сказал потім,шо то- "привіт")))
слу..ну як би ец все явище назвала б??коханням? япросто ніяк не можу зрозуміти..але це вже не жаба....
так,два-три светри,троє шкарпеток,двоє колгот))0і знов удачі)))))
сни*ок    13.01.2008, 13:03
Оценка:  0
сни*ок
нащо удачі?
baddab    13.01.2008, 12:25
Оценка:  0
baddab
вай питві,дурко))))
я такими різноманітними способами постійно пишу слово "привіт".так,не те))
слухай,а ти взагалі хочеш,шоб тебе відвернуло?
мені здається,можливо тьаке..прийде він в суботу з немитою головою і пердітиме всі пари....
то шо тоді??
а взагалі це мило-отак от вбиваться))удачі)))гг
сни*ок    13.01.2008, 12:25
Оценка:  0
сни*ок
вай питві?

ні, я не хочу, щоб мене відвернуло. хоча, це може спрацювати.але для цього треба більше, ніж просто немита голова і пердіння. я ж витримую всіх вас, і ще не відвернуло))))бгг
нічого тоді. подивимось.і сподіваюсь, що іари наступної суботи приймуть. бо я повішусь.

я не вбиваюсь!!!!!!!!ФАК!!!!я вбита!!!!але не ним, а клятою застудою.....буду тепер вдягатись, як ти...три светри чи що там в тебе є...
Реклама
Реклама