Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Секс і не місто №3

13 января´08 14:26 Просмотров: 425 Комментариев: 2

Все частіше мені у голову лізе думка про мазохізм і садизм. Комусь подобається мучити іншу людину, бажано кохану, а комусь подобається піддаватися цим тортурам, але другий постійно скаржиться на те, що той козел/коза. На питання:чому ти досі з ним?, така відповідь: "Чёрт я не могу без него!!!"
Мучитися подобається всім... але тут присутній ще і егоізм.
Чому б не покуниту хлопця ради того щоб він собі знайшов не жертву а дівчину? Чи хлопець, чого він не може покинути савою жертву, знаєте чому?? Тому що, це його власна жертва. Але слава Богу таким схиблиним парам з часом набридає все це, і потім існує два варіанти розвитку таких відносин:
1) вони забули про тортури, згадали про кохання, довіру, ніжність і т.д. І в них все кльово.
2) Вони вже ненавидять один одного, розтаються, потім ще десь рік займаються сексом. Потім є ще одна спроба мучати себе показувати якісь супер - ревнощі, ще є варіан розбити один одному пики і знову зайнятися сексом. Після цього їм вже нічого не світить.

Скажіть навіщо людям таке?? Це ж травма на все життя!! Навіщо когось мучати, чи самою бути жертвою? Кому порібні сльози Ізраїля, кому потрібно бути під соусом ємоційної залежності?

Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
FG*    14.01.2008, 00:16
Оценка:  0
FG*
слезы Израиля? :02: :02:
agirlisintulips    14.01.2008, 00:16
Оценка:  0
agirlisintulips
ну такое выражение....
Реклама
Реклама