Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Сегодня застройщики били людей на Пейзажке!

15 января´08 22:26 Просмотров: 537 Комментариев: 1
"Сьогодні на Пейзажній алеї розгорнувся новий фронт боротьби за Стародавній Київ
Сьогодні о восьмій ранку на Пейзажній алеї сталось чергове заворушення: п’ятеро активістів зустрілись з 30-ма робітниками в жовтих безрукавках. Останні, насправді лише ПТУшники а ніякі не будівельники, проте важливою виявилась лише їх чисельність. Перші спроби чинити опір будівництву закінчились для борців проти забудови тілесними ушкодженнями.

«Коли ми спробували заблокувати крани - на кожного по четверо строїтєлів - відтягли на руках. – розповідає один з учасників акції протесту. - я правда намагався вчепитися за кран, але один із “строїтєлів” зі словами “Ну что ты как малєнькій” кілька разів нєжно заєхал по ребрах».

На місце подій приїхали журналісти "Української Правди" і "Газета по Київськи", почав збиратись народ. З непевних чуток відомо, що сьогодні в Огризка з цього приводу планується нарада.

Протягом всього дня на спільноті "Врятуй старий Київ" велось оперативне інформування громадськості про розситок подій, вивішувались фото (також тут) та велась трансляція через веб-камеру.

Публікую фрагменти повідомлень з місця подій (детальніше тут)

«Станом на 11.10 на з боку заїзду на Пейзажну алею з вулиці Володимирській біля поштамту стоять 3 вантажівки-самоскиди, завантажені бетонними блоками, вочевидь, для побудови паркану. Номери машин: КАМАЗ АА8902АТ, МАЗ3227КИУ, КАМАЗ АА9832ВЄ. Вантажівки не мають жодних реєстраційних знаків належності до автоколони чи автотранспортного підприємства, водії на запитання не відповідають. В*їзд вантажівкам на Пейзажну алею заблоковано легковою машиною.»

«Станом на 11.30 біля бару “Ольжин двір” стоїть бетономвішалка Volvo АА6008СК, яка належить АТП “Максимус”. Машина заведена і перемішує бетон, очевидно, для спорудження паркану. Разом із тим, до місця поступово стікаються противники будівництва, в тому числі з місцевих жителів, зараз активістів близько 20 чоловік. “Будівельники” на жодні питання не відповідають і відмовились дати коментар журналістам телеканалу “Київ”, які прибули на місце. "

«Станом на 12.30 приїздив помічник КАРПАЧОВОЇ, уповноваженої з прав людини. Говорив з бригадирами, як кажуть активісти “гоблінів”. Телефонував Назарову (директор УМ-Інвесту) і пояснив йому на скільки напружена ситуація наразі на Пейзажці. Назаров наче сказав згортати техніку. Та “гобліни” не дуже поспішають. Ситуація з агресивної фази по-троху перейшла у фазу перегорврів. Міліція зняла побої та взяла свідчення у мешканців, які отримали тілесні пошкодження зранку. Учасники імпровізованої акції наразі слухають ліричну музику. Вже зібралось кілька автівок противників будівництва. Активісти встигли скинутись на чай і пригостити холодних і голодних петеушників, яких пригнали виконувати роботи. Співвідношення сторін десь 30 на 30. Мирно.»

"Люди от Нины Карпачевой помогли урегулировать ситуацию. Около 13-45 строители удалились вместе с техникой!"

Проте видворення петеушників з будівельного майданчика аж ніяк не значить, що справа виграна, адже всі прийняті рішення лишаються в силі.

Будемо інформувати читачів ХВ далі.

І... Збережемо Старий Київ!"
Автор: Степан Жабка, "Хайвей"

"Мне вот интересно, а скоро ли граждане вспомнят о том, что есть такое хорошее средство борьбы за законные права, как бутылки с зажигательной смесью?
Только мешайте бензин примерно пополам с соляркой.
Пара-тройка единиц сгоревшей техники покажет властьимущим, что народ дозрел и шутить с ним хватит. ;)"
(с) crazy_skipper.livejournal.com
Теги: киев, застройка, варварство, рейдерство
Пожаловаться
Комментариев (1)
fert_animus    16.01.2008, 01:30
Оценка:  0
fert_animus
я репортаж видела по тв...
там так все странно...
Реклама
Реклама