Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Програма «Абзац на пробу»

17 января´08 12:05 Просмотров: 1092 Комментариев: 2

Слухайте на радіо «Ера» в 14.50 и 22.50 уривки з ексклюзивних романів Книжкового Клубу, виданих в рамках проекту «Світові бестселери - українською», у виконанні відомих акторів та ведучих!

 • 1-5 січня «»
 • 16-31 січня «»
 • 1-15 лютого «»
 • 18-29 лютого «»

  вже давно визнано неперевершеним майстром сучасного трилера. Екранізація його роману «Мовчання ягнят» потрапила до скарбниці світового кінематографа; книжки самого Гарріса давно вважаються кращими зразками гостросюжетної літератури. Роман «» розповідає про дитинство й юність Ганнібала Лектора, майстерно змальовуючи перетворення безтурботного хлопчика в кривавого монстра. Уривок з роману ви можете прочитати в «»

   

   

   

  – популярний прозаїк, лауреат багатьох літературних нагород, зокрема, однієї з найпрестижніших у світі – Booker, і двох премій Commonwealth Wrighter, 2007 року здобув призи NWS Premier’s Award та Victorian Premier’s Award за роман «».  З уривком з нього ви можете ознайомитися в «».

   

   

   

  Шанувальників динамічних гостросюжетних детективів з містичними загадками в стилі Дена Брауна і пульсуючим напруженням творів Тома Кленсі не залишить байдужими захоплива оповідь «». Талановитий автор уже має на своєму рахунку сім бестселерів, серед яких «Підземелля», «Велика глибина», «Амазоніт», «Льодове полювання», «Піщана буря». У 2006 році письменник номінувався на престижну премію Burry Awards за кращий трилер! Роман «» заслуговує на те, щоб стати справжньою сучасною класикою жанру!

   

   

  критики й читачі вважають гідним продовжувачем традицій , недарма права на екранізацію його трилогії «» придбала кінокомпанія, яка нещодавно екранізувала «Володаря перснів». Відомий цей автор і членам Книжкового Клубу, завдяки виданню всіх трьох книжок серії – «», «», «» – українською мовою. А цього року ми приготували чудовий подарунок для дітей і дорослих – книжку «», уривок з якої ви можете прочитати в «».

Теги: книжковий клуб
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Marynochka    21.05.2008, 12:19
Оценка:  0
Marynochka
я так розумію це блог юридичної особи?
Arbatova    28.03.2008, 10:48
Оценка:  0
Arbatova
Питер Кери плохо идёт, но я мужественно читаю...

Только... Куда проала Сёни Сенайгон???
Реклама
Реклама