Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

:(:(:(:(:(

18 января´08 2:20 Просмотров: 307 Комментариев: 4
ой погано як мені погано:( чому я такий емоційний? зараз сиджу и померти хочеться! зникнути згадуеться все погане і не напишешь усе що думаєшь бо прочитають ті кто неповинен чому взаємовідносини такі складні і болючі? чому коли тобі подобається та ні не просто а навіть незнаю не кохаю(не кажу це слово бо ми моло знайомі)але це щось набагато більше сильніше таке що зацепило і не відпускає мене а ще дужче зажима хтось скаже ну і добре ні я незнаю добре чи ні я Боюсь так боюсь закохатись у людину і зрозуміти що вона тебе не кохає так є щось но не кохання:( вперше вже за два роки я боюсь боюсь і нічого неможу з собою вдіяти тут ще Савічева заграла по радіо :(:(:(:(::((: ось така сторі в мене вийшла наче трохи відпустило незнаю на довго чі ні і саме погане що неможу побалакати про це ні ским із близьких колись давно давно моя давня подруга казала мені що неможна починати відносини з другом хочаб тому що коли ви з ним посваритесь то ніским буде поговорити(неподумайте у мене не така зараз ситуація ) як я її зараз розумію головне щоб я своїми думками вголос не зіпсував настрій а як що таке і трапилось вибачте будласка мене:)
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
Luban4ik    18.01.2008, 23:40
Оценка:  0
Luban4ik
... для початку.. щоб так погано не було необхідно поговорити на цю тему з коханою людиною!!! а потім вже щось собі надумувати.. просто їй від твоїх слів теж може бути дуже погано(((.. і в першу чергу.. те що ті їй не довіряеш!!!
CHEREE    18.01.2008, 23:40
Оценка:  0
CHEREE
вибач мене маленька я виправлюсь:)
Jul_Soap    18.01.2008, 22:45
Оценка:  0
Jul_Soap
у мене на початку відносин теж такі істерики були)) море сліз. море заміток істеричних. а тепер мені всі от тим тикають)) сподіваюся і в тебе буде так само)) щастячка тобі з твоєю дівчиною) :62: :4:
CHEREE    18.01.2008, 22:45
Оценка:  0
CHEREE
ще раз дякую за підтримку!!!:)
Реклама
Реклама