Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Київрада V.S. КИЇВ

21 января´08 19:06 Просмотров: 264 Комментариев: 0
Як же я люблю Київ!!!Це місто досі дихає царською інтелігенцією.В деяких місцях досі можна відчути дух 19 століття-найчеснішого,найпатріотичнішого.То патріотизм не до країни України, чи держави України, то щира любов і цінування свого міста, коли місто-Дім, родина,батьківщина. Місто дуже впливае на людину, майструє його характер. Блін!!!! чому я не письменник, не можу я вам передати той величезній шар моїх почуттів до Києва! Дуже шкода що Кийврада забудовує саме ті місця звідки лине історія.Навіщо нам ті дзеркальні прищі-супер-мега європейські бізнес-центри. "Києву-європейські стандарти"-ТА НАВІЩО ВОНО НАМ ЗДАЛОСЯ!!! цих "європейських стандартів" в Європі немає, вони чомусь більше в нас , в Росії та ще далі на схід. Ав Європі вони намагаються зберегти дух міста, а в нас його гноблять, продажно гноблять...!Добре, вони кажуть :"треба бізне-центри", так нехай іх не до неба будують, а так щоб вони естетично вписувались, і не треба їх дзеркальними, нехай коричневі ,як сталінки, хочаб стиль збережемо(бо сталінки теж історія).Або ще вихід :нехай за містом бізнес район зроблять, як down town в Америці.
Ви бачили Софіївську площу?Готель там дзеркальний стоїть поряд з стінами монастиря, та чудовими будиночками.ЩО за жлобство?!
А перед лікарнею на на палаці спорту побудували величезний центр бізнесу, та ще прямо на території лікарняного кладовища будівництво розпочали!!Знаєте, це жахливо!!!!
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама