Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Мені порадили стати журналісткою....

22 января´08 17:29 Просмотров: 585 Комментариев: 3
Скоро я закінчу цю довбану гімназію... якщо "скоро" - це через півтора роки... але мені відверто пофіг як я її закінчу! медаль я профукала не так вже давно.... все через цю кляту німецьку! Не так вже давно я здала позиції, навіть від наукової роботи відмовилася, просто бажання щось робити зникло... зараз я тупу вчуся на автопілоті....

Сьогодні була тільки пара фізики... пара-запара... я як завжи ніфіга не знала і не знатиму допоки трафік не кінчиться... і варто мені було тільки подумати як мене викликали до дошки....((( але я рада, бо якимось дивом без сторонніх підказок я хватанула 9) солідно, проте зажирно)

Потім ми пішли всім класом на презентацію якоїсь там книжки про голодомор ...ееее... "Голгофа. Зв"ягель. 1933"... я щось таки почула, але нічого нового... ці чуваки прикольно читають з "бамажки"))))

Кєра змусила перти нас назад у школу і тільки я перетнула поріг цієї дурки як Валентинка прибігла і хватанула мене за руку і за пятку потягла на семінар з журналістики....фак... мені потрібно було щось там казати про газету у якій я замредактор... "Неон" ака "Тупізм"... всю дорогу мені втирали, що я там нібито скажу, але раптом Валентинка запитала чи хочу я бути журналістом... еее... ні звичайно, це не моє... хай там як я пишу... це просто хобі... навіть для хобі це зажирно... мои твори, як і будь-які проби пера, депресевні, сумні, філософські і не закінчені... а головне те, що то і є мій власний стиль, якого я суворо дотримуюсь, і чи то пак від того, що я там пишу... я хочу бути психологом і не більше, навіть якщо мої батьки бачать мене... да мені валом ким вони хочуть мене бачити, я стану психологом - дослідником!

хай мене вважають дивною... та пофіг... моєю долею крім мене самої опікуватися ніхто не буде, бо я так хочу!
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Joey!    08.02.2008, 11:46
Оценка:  0
Joey!
:02: ТА НМЗШ!
Joey!    07.02.2008, 18:06
Оценка:  0
Joey!
мене останім часов тупо КЛІНИТЬ щось писати... статті, вірші, і тд... :02:
kit_kotenko    07.02.2008, 18:06
Оценка:  0
kit_kotenko
аналогічний випадок, довго не могла це відчуття охарактеризувати... )) "тупо КЛІНИТЬ" - саме воно)) дякую)
Реклама
Реклама
Популярные заметки